reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
MOJE SKARBY DLA ALICJI ( napiszcie mi czy waszym zdaniem nie powinnam czegoś dokupić, bo mam za mało)


BODY DŁUGI RĘKAW

56cm 10 szt
62cm 12 szt
68cm 12szt

2222.jpg
3333.jpg
BODY KRÓTKI RĘKAW


56cm 15 szt
62cm 3 szt
68cm 11szt

PÓŁŚPIOCHY

56-62 cm 4szt

LEGGINSY

56cm 4 szt
62cm 5 szt
68cm 1szt

SPODNIE


56cm 2 szt
62cm 1 szt
68cm 1szt

TUNIKI

56cm 2 szt
62cm 1 szt
68cm 2szt

ŚPIOCHY

56cm 1 szt
62cm 2 szt
68cm 3szt

ŚPIOCHY BEZ RĘKAWÓW

56cm 1szt
62cm 1 szt
68cm 1szt





BLUZKI DŁUGI RĘKAW

56cm 6 szt
62cm 2 szt
68cm 8szt

SUKIENKI

56cm 1 szt
62cm 6 szt
68cm 3szt

BLUZY ZAPINANE Z KAPTUREM

56cm 7 szt
62cm 1 szt
68cm 1szt

OGRODNICZKI

56cm 2 szt

SZLAFROK

1szt

SWETER ROZPINANY

56cm 2 szt
68cm 2szt

SWETER WCIĄGANY

56-62 cm 4 szt.

KURTKA 2szt.

KOMBINEZON 3 SZT.

SKARPETKI 38 PAR

RAJSTOPY 4 SZT.

CZAPKI 22SZT

ŁAPKI 7 PAR

OPASKI 3 SZT.
 

Załączniki

  • 2222.jpg
    2222.jpg
    92,6 KB · Wyświetleń: 112
  • 3333.jpg
    3333.jpg
    114,5 KB · Wyświetleń: 116
Body krotki rekaw - w porownaniu z 56 i 68 to w ogole nie masz pratycznie 62.

Po co wam tyle czapek i skarpetek? jestem pierworodka ale wydaje mi sie ze takiej ilosci to nie ma szans uzyc zanim dziecko z nich nie wyrosnie ;)
 
Byłam na zakupach bardziej dla siebie kupiłam te 2 paki w hm dobrze ze pojechałam pomierzyć :p koszulki wzięłam M są takie luźniejsze i topy s to i w lecie ubiore te s na teraz to takie dopasowane staniki wzięłam 2 miękkie bo to się chociaż jakoś dopasowały w miarę te z fiszbinami to masakra pod biustem za szerokie w misce za male... musze jakieś lepsze dokupić chociaż jeden dobrej firmy. I tak wzięłam 80e a trochę się obawiam bo 80 to ja teraz mam równo a potem pewnie będę 75 potrzebować no ale takiego rozmiaru juz nie bylo... no ale to był ten 2 pak po jakieś 20e to niech będzie może chociaż na początku ponosze. Dominikowi tylko 2reczniki udało mi się kupić ale potrzebuje jeszcze tylko przewijak, pieluszki i stojak pod wanienka a reszta to juz z drogerii płyn, krem, butelki no i pampersy
 
Rsz - body z krotkim na 62 bym dokupila, bedzie cieplo wiec na bank sie przydadza. I pajace bym wziela na 56 i 62. A reszte to masz i az nadto☺. A skarpetek i czapeczek to dla calej druzyny by starczylo. Pieknie Twoja ksiezniczka bedzie wygladac
 
To i ja się pochwalę moimi ostatnimi zakupami :)
Łóżeczko kupiliśmy takie: klasyczne białe, dokładnie takie jakie chciałam, tylko bez szuflady bo wyglądała na średnio solidną ;) Na razie stoi złożone w kartonie, więc zdjęcie z internetu:

images


Poza tym mój zbiór kosmetyczno - higieniczny plus wanienka i materacyk

Mam nadzieję, że zdjęcia są widoczne.
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    307,6 KB · Wyświetleń: 75
  • 2.jpg
    2.jpg
    239,4 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Rsz całkiem sporooo masz tych rzeczy :-) trochę dokupisz i będziesz miała niezłą wyprawkę odzieżową.

Ania50 mam identyczne łóżeczko jak ba zdjęciu ale bylo zwykłe drewniane i jestem w trakcie jego przemalowywania na biało. A materac jaki kupiłaś?
 
Do góry