reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Witam się i ja
Już jakiś czas temu dowiedziałam się o małej niespodziance jaką sobie sprawiliśmy ale jakoś nie miałam odwagi się tu już odezwać. Termin z moich obliczeń wychodzi mi na koniec września ale szczegółów dowiem się dopiero w środę na pierwszej wizycie.
Mam już córeczkę urodzoną w czerwcu 2012 a to moja trzecia ciąża, pierwszą niestety straciłam a przy drugiej stale byłam na podtrzymaniu wiec mam nadzieję że tym razem wszystko będzie ok

Też jestem z południa ;)
 
reklama
Witam się i ja
Już jakiś czas temu dowiedziałam się o małej niespodziance jaką sobie sprawiliśmy ale jakoś nie miałam odwagi się tu już odezwać. Termin z moich obliczeń wychodzi mi na koniec września ale szczegółów dowiem się dopiero w środę na pierwszej wizycie.
Mam już córeczkę urodzoną w czerwcu 2012 a to moja trzecia ciąża, pierwszą niestety straciłam a przy drugiej stale byłam na podtrzymaniu wiec mam nadzieję że tym razem wszystko będzie ok

Też jestem z południa ;)

Witaj! :)

Sky - widzę, że rozmiar (.)(.) Mamy tako sam.... jak one mi nie daj Boże urosną to się chyba zastrzele...
 
Ja dzisiaj znowu cały dzień mdłości :-( mięso cały czas nie do przełknięcia. Caly dzień w łóżku znów. Witamy koleżankę z południa :-) dzisiaj mialam sen ze rodzilam ale wiele nie pamiętam chyba urodziłam chłopca.
 
Tialana witaj!
Ja poród miałam wywoływany. Na porodówce od 8 rano. Cały dzień walczyła ze skurczami krzyzowymi. Niestety z powodu braku postępu porodu ( dyskusja szyjkowa) zrobili cc o 23.45. Teraz cc będzie planowana.
Wiecie co? Ciągle jem. Mieszam kwaśne ze słodkim, a potem mnie mdli. Nie mogę się powstrzymać od jedzenia.
Anik. ja (.)(.)☺mam rozmiar D ale chyba już muszę sprawić większy biustonosz.
 
Ja poród miałam wywoływany. Na porodówce od 8 rano. Cały dzień walczyła ze skurczami krzyzowymi. Niestety z powodu braku postępu porodu ( dyskusja szyjkowa) zrobili cc o 23.45. Teraz cc będzie planowana.
Wiecie co?
U mnie poród też na oksy zaczął się ok 9 a o 21.10 byłam już na stole bo mały uparciuch cofnął się i trzeba było ciąć, no i gin powiedział że teraz na dzień dobry cc
 
Ja też miałam wywoływany poród i skończyło się i tak cc a teraz przypuszczam że cc będzie z góry planowane bo w grudniu dorobiłam się przepukliny pępkowej i zamiast umówić się na operację trzeba było umówić się do gina

A oksy działała na mnie przeciwnie niż powinna, na mnie nic nie działało w zasadzie
 
A ja dziś najadlam się kaszy jwczmiennej i gulasz wołowy i ogórki do tego. Pycha
Ciekawe jakie smaki jutro będę mieć.
A macie Dziewczyny mdłości? Mnie męczą tak do południa, a potem da się żyć.
Hej dziewczyny, witam przybyłe mamy do nas.dawno mnie tu nie było dużo czytania.Sorki jeśli nie odpisuje na wszystko.co do jedzenia to mogła bym jeść pączki cały czas, na ogórki pod każdą postacią aż mnie mdli i najgorsze nie mogę jeść wogóle mięsa i wedlin bo wymiotuje.,a co do libido to mąż wyjechała zamiedze więc mam spokój, ale jak wróci to napewno będzie nienasycony, może do tej pory wróci mi cheć na przytulanie
 
Jak można dostać się na te inne fora np dotyczące przepisów lub odzieży ciążowe ?;)) pisalyscir o tym a mi nic sie nie wyświetla na telefonie :))
 
reklama
A ja się dziś czuję jak zmielona i wypłata, zawroty głowy takie ze głowy z poduszki nie mogę podnieść. Wymiotuje wszystko co zjem ( ryż na wodzie, kromka chleba i jabłko) oby jutro było ok. Czuję die jak na kacu po ostrym piciu :(
 
Do góry