reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Iwona a powiedz mi jak wyglądają ceny w Niemczech bo my się z mężem zastanawialismy sie czy nie pojechać do Berlina bo mamy blisko? opłaca się? orientujesz się jak wyglądają ceny wózków? ;)
 
Sarka, mój m mieszka w Berlinie bo ma tam firmę więc ja tam często jestem, na ten tydzień też jadę bo u nas ferie. Wózki oglądałam ale tylko sprawdzałam cenę emmaljungi bo taki będę kupować i wychodzi tam trochę drożej. Jak masz jakiś upatrzony wózek to mogę Ci sprawdzić cenę.
Za tą bluzę zapłaciłam w C&A 9 euro a u nas jest 38 zł ( bo właśnie znalazłam na stronie) więc mniej więcej podobnie.
Sarka a gdzie Ty mieszkasz?
 
Iwona ja mieszkam w Poznaniu i powiem tak raz byliśmy z M. w galerii w Berlinie kupiliśmy buty i ubrania i byliśmy barszo zadowoleni. .. Ciuchy które wtedy kupiliśmy były zdecydowanie lepsze niż w Polsce. Ogólnie myślę o wózku maxi cosi stella lub wózek mima ( który jest dość drogi a nie mam opinii kolezanek). Jeśli to nie byłyby problem i mogłabyś zobaczyć cenę to byłoby super i byłaby Ci bardzo wdzięczna;)

A są jeszcze przeceny? Jeśli tak to wiesz do kiedy są? ;)

Ale masz fajnie z tym ze tak smigac do Berlina mi się tam bardzo podoba ;))
 
Sarka będę jechac w środę, blisko mieszkania jest duży sklep z wózkami wiec jesli będą to sprawdze cenę. Ja tez bardzo lubię Berlin, byłam tam z dziecmi całe wakacje, moja najstarsza córka pracowała tam na wakacje. Co do cen to nie wiem czemu tak jest ale np w Zarze jest taniej niż u nas. Proszki itp. kupuje tylko tam.
 
Dziewczyny bardzo podoba mi się wózek Mutsy Igo.
Tylko te opinie na jego temat są bardzo różne, czasami wręcz skrajne.
I tu pojawia się prośba do Was: gdybyście widziały go "na żywo" (niestety jeszcze nie miałam tej okazji) bądź coś już o nim słyszałyście to proszę o informację :)
Wygląda on tak:
upload_2016-2-8_9-34-6.png

upload_2016-2-8_9-34-38.png

Miłego dnia :)
 

Załączniki

  • upload_2016-2-8_9-34-6.png
    upload_2016-2-8_9-34-6.png
    83,7 KB · Wyświetleń: 318
  • upload_2016-2-8_9-34-38.png
    upload_2016-2-8_9-34-38.png
    65,6 KB · Wyświetleń: 316
Ale ładne :-) ja jeszcze nie wiem hihi dopiero będę szła z mężem na zakupy ale widzę ze kupujecie takie ciepłe ubranka....hmmmm ja to myślałam że na lipiec same lekkie bodziaszki i pajacyki ale pluszowe to nie..ale.w sumie jak będzie chłodniej.....hmm musze się wybrać w marcu na zakupyyyyyyy
 
Dziewczyny bardzo podoba mi się wózek Mutsy Igo.
Tylko te opinie na jego temat są bardzo różne, czasami wręcz skrajne.
I tu pojawia się prośba do Was: gdybyście widziały go "na żywo" (niestety jeszcze nie miałam tej okazji) bądź coś już o nim słyszałyście to proszę o informację :)
Wygląda on tak:
Zobacz załącznik 745887
Zobacz załącznik 745888
Miłego dnia :)
Okkkk ja jak będę ale.to w marcu kwietniu będę oglądać wózki to.zobacze go i dam.znac:-) ale.ogolnie prezentuje się fajnie....hmm słuchajcie ja tak myślałam.o wózkach nie ma.wozkow które mają same.tylko dobre opinie zawsze znajdzie się osoba osoby które skrytykuja cossssssss wiec wybierzmy wózek taki który my uważamy za najlepszy..najwygodniejszy i taki na który możemy sobie pozwolić
 
reklama
Agnesdem ja wczoraj powyciagalam po starszaku ciuchy by zobaczyc w jakim sa stanie po ponad czterech latach ale same bodziaki i rampersy.. pajace zostawilam dwa cieniutkie (ale z pewnoscia nie bede ich potrzebowac) a reszta juz idzie do oddania.. czyli pajace grube, kombinezon zimowy itp.. (starszak zimowy) :)
 
Do góry