reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ka się dowiedziałam dziś! A dziś mamy 7 rocznicę ślubu także sprawilismy sobie wspaniały prezent!! Wie tylko mój mąż.
 
Nie chce straszyć, ale podziele sie moimi obawami. Ja w pierwszej ciąży czułam sie okropnie. Od 6 tyg do skończenia 6mies. wymiotowałam kilka razy dziennie, tak właściwie moim posiłkiem był tylko banan, czasem kroma na kolację i zeby nie było tak fajnie w 9 mies wszystko wróciło - wymioty, krwotoki z nosa, opuchniete nogi, itp. Mam nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie bo mój 5 miesieczniak ani na chwile sie nie położy (chyba ze na drzemke).
 
Witajcie nowe dziewczyny gratulacje:)
Ja chcialam bym dziewczynke :)
Ja juz wygadalam sie o ciazy troche ale nie moglam sie powstrzymac Pow tez mojej dyrektorce ale z tego sie ciesze
 
Nie chce straszyć, ale podziele sie moimi obawami. Ja w pierwszej ciąży czułam sie okropnie. Od 6 tyg do skończenia 6mies. wymiotowałam kilka razy dziennie, tak właściwie moim posiłkiem był tylko banan, czasem kroma na kolację i zeby nie było tak fajnie w 9 mies wszystko wróciło - wymioty, krwotoki z nosa, opuchniete nogi, itp. Mam nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie bo mój 5 miesieczniak ani na chwile sie nie położy (chyba ze na drzemke).
To chyba nie do końca tak. Każda ciąża jest inna i inaczej się ją Przechodi nie nastawia się tak źle.... Ja w cia
 
Poziomki ja tak mam, że ciągle bym jadła, ale większośc jedzenia mi nie smakuje.

Agnieszka ja przed miałam 55kg przy 170cm teraz mi się waha 55-56 zależy od pory i posiłków.

Maszka ja nie szybko bo w poprzedniej ciąży miałam poronienie w 6t3d i to było mega przykre. Zdążyłam powiedzieć dwa dni wcześniej dobrej koleżance. Na szczęście rodzina nie wiedziała tylko my z mężem i forum :-)
Chyba w święta się wszyscy dowiedzą no akurat jedziemy do Polski.

Ja w pierwszej ciąży tylko raz wymiotowalam. Mdłości nie wiele miałam.


Płeć zdecydowanie zależy od plemnika. Jeśli ma hromosom Y to chłopak a jak nie ma to dziewczyna

Ja dla dziewczyny mam kilka, dla chłopca mamy dwa i to się nie zmieni na pewno.

Agnieszka o to musiało cie to zaskoczyć z ta zmiana płci

Cherry90 witaj, gratuluję :-) super prezent na rocznicę. Pierwsze maleństwo?

Agnieszka chyba można ale tylko wędzonego na ciepło
Sprawdź to jeszcze

Juta ja w pierwszej ciąży czułam się idealnie. Nie dolegalo mi prawie nic ciazowego. Nawet zgagi się nie doczekalam, nie mówiąc o puchnieciu nóg czy rąk. Jedynie musiałam wypić mała kawę rano bo do 5 mc mnie mdlilo i nie byłam w stanie jeść. Po kawie ciśnienie się normowalo i juz ok.
Chyba bywa różnie
A i raz wymiotowalam w 5 mc
 
reklama
Do góry