reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Anik,jest mi strasznie przykro, probuje postawić się na Twoim miejscu , może to brutalne ale uważam ze jesli tak miało być ,to lepiej ze stali się to na poczatku Ciąży , Jak rodzilam Córkę to na Bb bylam od poczatku Ciąży ,pisałam z dziewczynami ,tez bardzo się zzylysmy . Byla taka dziewczyna ,ktora w 40 Tyg. Urodziła martwego Synka , wiem ,ze okropnie się zalamala , w domu czekala wyprawka ,łóżeczko , wszystko. ....! Skladala To po wyjściu ze szpitala mysle ze to jest gorsze niz stracić dziecko na poczatku , choc kazda strata dla Matki jest njgorsza tragedia ,to próbując postawic się na Twoim miejscu ,mysle ze łatwiej byloby mi się pogodzić z ta strata teraz .

Przepraszam jeżeli Cie to urazilo , Jestem z Toba myślami i naprawde modlilam się aby bylo wszystko dobrze .
Strasznie mi przykro przytulam Cie bardzo
Nie urazilas. Wszyscy mi to powtarzają. Lepiej teraz niż później lub gdyby dziecko miało być bardzo chore. Natura wie co robi.
 
Hej
Anik
To straszne:(nie wiem co napisac w takim momencie bo tak na prawdezadne slowo nie bedzie odpowiednie aby ukoic twoj bol..wiec strasznie mocno sciskam !oczywiscie wszystkie jestesmy z Toba i czekamy na wiadomosc ;)

Kurde dzis o 5 rano obudzil mnie taki bol jak wtedy kiedy krwawilam tak strasznie balam sie isc do toalety zeby sprawdzic czy cos mi leci.. na szczescie nic nie bylo a brzuch i krocze mnie pobolewa mniej ,dobrze ze mam dzis wizyte .
 
Zgadzam sie, ze natura wie co robi, trzeba wierzyc ze nastepnym razem bedzie lepiej.

Dziewczyny z mdlosciami, a probowalyscie jesc bardzo malymi porcjami, ale bardzo czesto? Mi to pomaga, a jak nie zjem co max 2 godziny (nawet jesli wcale nie czuje glodu) to znowu mam mdlosci.


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Teraz jeszcze z moim lekarzem prowadzącym rozmawiałam.
Czekam na męża bo śniadanie ma mi dowieźć. No i chwile pogadamy a potem on do pracy.
 
reklama
Acgug Ty miałaś dziś wizytę ?

Marzen trzymam kciuki&&&

Anik jak się czujesz? Kochana do soboty będziesz w szpitalu ? Szpitalnego jedzenia nie dostajesz?

Molly powiedziałam o tym bolu w pachwinie, pani doktor bardzo się zdziwiła, powiedziała, że jajniki w ciązy odpoczywają. Może to rzeczywiście macica.

Ja już po wizycie, pomierzyła maluszka. Mam książeczkę, mnie pielęgniarka też ważyła i ciśnienie mierzyła.
I mam pytanie do was

Toksoplazmoza :
IgG : (chyba -) 0,10
IgM: 0,080

Różyczka:
IgG: 4630
IgM: 0,81

TSH 1,388 to dobre wyniki ??
 
Do góry