reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Miminka ja z Blanką muszę iść drugi raz, choć lekarz powiedział, że bioderka rozwijają sie prawidłowo. Dziewczynka, która miała badane bioderka po Blance już drugi raz nie musiała przyjeżdżać. Jak czekałam w kolejce, to dużo było starszych dzieci, które drugi raz na badanie także nie wiem, o co chodzi. Mi lekarz kazał częściej na brzuszek kłaść.
 
reklama
Śliwka mi nic nie powiedział zadnych zaleceń czy cos robic czy nie :/ tez nie wiem wlasnie dlaczego tak ze jedni raz inni dwa musza isc..a swoja droga pytam cos tam pielęgniarki to nawet nie odpowiedziała tylko siedzi tam jak za karę masakra :/
 
ja też mało urozmaicone posiłki jem, ale to dlatego, że Laura mi nie da nic zrobić... ALe wydaje mi sie, że ten trend disty mamy karmiacej juz minął. Teraz sie mówi, ze można jeśc wszytsko, zdrowo, z rozsądkiem. Wiadomo, ze kapusty czy grochu nie, ale generalnie można wszystko

Ja też usg tylko raz. Nie kazał drugi raz chyba, ze mnie coś będzie niepokoić...
 
Dżem dobry :blink:
A cóż tu taki przestój weekendowy? :eek:
Ja już wróciłam do żywych, choć mamy w domu jakiś maraton chorobowy... We wtorek ja byłam na nocnej opiece lekarskiej, w sobotę na całodobowej byłam z Tymkiem, dzisiaj z bolącym gardłem obudził się mój mąż :dry:. A Witek od kilku dni ma katar. Jak mnie szlag nie trafi, to będzie cud.
Dzisiaj zebranie w przedszkolu, mam nadzieję, że same cudowne rzeczy o synu usłyszę :rolleyes2:. Marzenia ściętej głowy...:laugh2:
Wybaczcie, ale nie nadrobię tego tygodnia nieobecności na forum :baffled:. Mam nadzieję, że u wszystkich Was wszystko jest w porządku.
 
Hej dziewczyny, przepraszam, ze sie nie odzywam, nie mam niestety zupełnie czasu Was czytac :( maluchy sa coraz bardziej wymagające i mam pełne rece roboty, a jak mam chwile to blog staram sie ogarnąć, zlecenia i nowa kolekcje.. Tyle tytułem wytłumaczenia.
Ale pisze bo mam od tygodnia problem, tydzien temu wysypało mi Gutka. Twarz tylko, głowa,- kark szyja. Reszta ciałka bez skazy. Jak wiecie ja od urodzenia wszystko jem, pije, od kilku tygodni piorę tez w normalnym proszku ubrania itp, dopiero teraz taka reakcja :/ pytam, bo nie wiem od czego zacząć eliminacje, bo moje dzieci nie miały takich historii. Leo nie ma ani kropki. Oprocz tej wysypki Gucio nie ma problemów, kupki ładne, ładnie przybiera, je z piersi. No i foto załączam, moze któraś miała cos podobnego? Podpowiedzcie pls..
ImageUploadedByForum BabyBoom1455537688.441889.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1455537697.243478.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1455537710.827370.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1455537727.428761.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455537688.441889.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455537688.441889.jpg
    76,9 KB · Wyświetleń: 333
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455537697.243478.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455537697.243478.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 322
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455537710.827370.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455537710.827370.jpg
    53,2 KB · Wyświetleń: 328
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455537727.428761.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455537727.428761.jpg
    53,5 KB · Wyświetleń: 329
reklama
Do góry