reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ania jeszcze raz gratulacje :)

Moja mała coś dzisiaj mało ruchliwa znowu nie wiem czy ma mało miejsca czy co jej się dzieje [emoji14]wogole kupki nie mogę zrobić a czuje parcie... że muszę a tu nic mój spal od 13 do 19:40.
Koleżanka pojechała do domu a ja siedzę rosół na jutro mi się gotuje

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Witam sie :)

Ja wczoraj pojadlam plackow u rodzicow,potem na 18 jechalam na spotkanie z Avonu i tam dostalismy kazda po siatce prezentow i potem byly zdjecia .A potem jedzenie :)
Kilka rodzaji salatek,3 rodzje ryb wedzonych,mega wielka patera z zimna plyta,chlebek :) Objadlam sie jak swinka :) W domu bylam przed 21,potem moj przyszedl i ogladalismy Na dobre i na złe :) I szlismy spac kolo 00.30 :) Lilka byla u mamy na noc.A w nocy snily mi sie ryby :)
A dzis posprzatalam cale mieszkanie.Od rodzicow wzielam sokowirowke i dzis zrobilam sok z jablek :) Pyycha :)
 
Ania*Be gratulacje i duzo teraz spokoju i milosci :)

Serduszko duzo zdrowa dla Was :)

MlodaMama moja mala tez malo sie wczoraj ruszala ale dzis juz daje popalic :) Po prostu wiecej spi a poza tym juz mniej maja miejsca w brzuszku :)
 
A ja znow walcze z kaszlem :/. Ale za to na kolacje na poprawe humoru pizza z biedronki ;). P.s. jednak mam kochanego meza. Mimo tego jaka jestem zołza dostalam juz kwiata walentynkowego ;)
 
reklama
Do góry