reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Anik ukochana Nasza ściskam Cię mocno. Cały czas miałam Cię w główce :-* Przykro mi bardzo i pomodle się za Was :-* wierzę że szybko dojdziesz do siebie i wrócisz do Nas nawet z inną datą porodu jako ciężarna. Oczywiście chcemy żebyś z Nami była cały czas, żebyśmy mogły Cię wspierać. Ściskam Cię mocno.

Dziękuję. Będę tu zaglądała, zżyłam się z Wami. Nieustannie trzymam za was i wasze dzieciatka kciuki.
Pomódlcie się za mojego Aniołka. Wiem, że będzie z nami zawsze i kiedyś się z nim spotkam. Przytulam was i buziaki.
 
reklama
Dziewczyny ,ja pochlaniam galaretę ,drobiowa ,wieprzowa ,z odrobina octu no masakra wręcz ,morfologia ok wiex niema przeciwwskazań na Ocet pycha
 
Ostatnia edycja:
Witam

Byłam dzisiaj z młodszą córcią na urodzinkach mojego siostrzeńca...(są z tego samego rocznika także potrafią znaleźć wspólny język)..starsza oczywiście została z tatusiem w domu gorączki o dziwno nie ma ale cały dzień jej temp. utrzymuje się 37,1-37,5 stopni więc z czymś organizm jeszcze walczy :confused:

To jeszcze wam opowiem co mi się przyśniło..może to sen proroczy ;-) ;)
Otóż byłam w gabinecie u pana dr (tego pierwszego -Skórzewskiego który na żywo USG nie wykonuje:rofl2: )na w końcu wyczekanym usg...wykonał badanie.. wydrukował...po chwili wziął ode mnie to zdjęcie z usg i długopisem napisał mi na nim : "Dziewczynka "... żebym pamiętała :rolleyes2:


Anik bardzo mi przykro:hmm:
 
Aluska ciekawe czy sie sprawdzi :)
Ja dzis caly dzien leze , planuje przelezec przyszly tydzien z wyjsciami tylko do lekarza moze ten krwiak szybciej sie wchlonie ;)
Pola06 narobilas smaka na galarete :(mmm
 
Aluśka, może tak ma być :)

Pola, specjalnie to robisz :/ Wczoraj gołąbki, a dzisiaj galaretka. Ja ja lubię galaretkę, ale robić nigdy sama nie robiłam.
 
Ale piszecie dziewczyny.
Az trudno nadrobic.
Anik przykro mi. Trzymaj sie.
Widze ze etap zachcianek. Mi wczoraj moj M zrobil ochote na lody bomial kupic. Ale okazalo sie ze zapomnial. Za to dzisiaj za kare gotowal barszcz z uszkami. A ja poszlam na paznokcie i z mloda na lyzwy. Teraz odpoczynek.
Wczoraj kupilam pierwsze spodnie ciazowe. Bo te co mialam sie rozlecialy. ;)
 
Ja też pochłonęłabym galaretkę ale nigdy nie robiłam tylko u mamy na święta jem,mniam:-p
Ja dzisiaj robiłam mielone zapiekane w piekarniku i bardzo dobre wyszły, a mniej roboty niż jak trzeba je smażyć i zdrowiej:happy2: Miałam ochotę na gołąbki po Waszych wczorajszych wpisach, ale za późno wstałam, a je dłużej się robi niż mielone. Miałam dzisiaj lenia i nie mogłam się obudzić rano:crazy: Na szczęście mój mąż był wspaniałomyślny i zanim wstałam sprzątnął mieszkanie:-) :)
Ja też już prawie w żadne spodnie się nie mieszczę, a ciążowe są jeszcze za duże-moja siostra podarowała mi 2 pary swoich bo 2 lata temu urodziła i kilka innych rzeczy ciążowych:-D Ale bardzo się cieszę że już coraz bardziej brzuszek widać, nie mogę się już doczekać kiedy moje dzieciątko będzie już na świecie:-D bo to nasze pierwsze i wyczekane dziecko!
 
reklama
Do góry