reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
hej
Wpadam na chwilę się przywitać, jestem na wyjeździe i chora :-(
Znów mnie połamało, rano wstałam z lekkim bólem gardła, poszliśmy na spacer nad morze. Potem obiad i jak wróciłam to gardło mnie boli na maxa, zimno mi, a buzię mam mega rozpaloną i bolą mnie mięśnie rąk. Mój M poszedł do sklepu po zakupy dla mnie, zjadłam już 2 ząbki czosnku, 1 cytrynę, 3 kiwi, wypiłam gorącą herbatę z miodem i sokiem malinowym, wzięłam tabletkę apapu. Co jeszcze moge zrobić?
Ledwo wyszłam z mega kaszlu i kataru, który trwał ponad miesiąc i skończył się z tydzień temu to znów coś. Ja nigdy nie chorowałam!
Przepraszam, że tylko o sobie ale nie daję rady z tymi chorobami
 
Chyba dziewczyny przechodzimy skoki rozwojowe ciąży ze przyszła połowa a każda coś tam boli kluje... widać to się robi normalne..,

f2w3kw7ijzzr6lqp.png
 
Moja starsza też chrapała przy migdale. Oprócz tego nic jej nie było z tego o czym mówią jak migdał przerośniety: ani częstej anginy, ani zapalenia ucha. Jedynie to chrapanie. Wstawała niewyspana a tu trzeba było do szkoły. PO wycięciu migdałka jak ręką odjął,
 
Baby-witaj :)
Jolcia, super pamiątka i śliczna córa... oj będą chłopaki się uganiać:p
Mój mąż też chrapie i jak nie śpię to też go budzę, trudno ;)
Idziemy do szkoły rodzenia, postanowione... ja nie miałam do czynienia z dziećmi, a w najbliższej rodzinie najmłodszy ma 20lat, haha.., od strony męża są dzieci, ale daleko.
Dziś pół dnia na nogach... urządzamy salon i przy okazji mebelki dziecięce oglądaliśmy... a i wózki się trafiły to też ;) padam!
 
Patuska, u mnie też odcinek lędźwiowy i też S. Współczuję i Tobie i sobie :(
Iwona, u nas też angin nie było, ale ciągły katar i kaszel, bo katar spływał, nic na niego nie pomagało.
Doris, do kiedy tam macie być nad tym morzem? To nie za fajnie, bo miałaś odpocząć, a tu choróbsko :( Chyba nic więcej na daną chwilę nie możesz, oby przeszło!!!
 
Lila, przyjechaliśmy na weekend żeby zmienić klimat trochę ale ja planuję zostać tutaj jeszcze kilka dni z córką, M musi wracać jutro, bo w poniedziałek do pracy.
 
Będziesz doświadczać też pociągania więzadeł, na których zawieszona jest macica, co spowoduje ostry lub tępy ból w pachwinach i podbrzuszu. Ból ten często jest powodem do niepokoju ciężarnych, gdyż jest mylony z bólem towarzyszącym poronieniu czy przedwczesnemu porodowi. Ból ten będzie się pojawiał szczególnie wtedy, gdy zmieniasz nagle pozycję lub poruszasz się zbyt dynamicznie – z czasem nauczysz się chodzić bardziej dostojnie.

takie coś znalazłam i tym usprawiedliwiam nasze samopoczucie ;)
 
reklama
Będziesz doświadczać też pociągania więzadeł, na których zawieszona jest macica, co spowoduje ostry lub tępy ból w pachwinach i podbrzuszu. Ból ten często jest powodem do niepokoju ciężarnych, gdyż jest mylony z bólem towarzyszącym poronieniu czy przedwczesnemu porodowi. Ból ten będzie się pojawiał szczególnie wtedy, gdy zmieniasz nagle pozycję lub poruszasz się zbyt dynamicznie – z czasem nauczysz się chodzić bardziej dostojnie.

takie coś znalazłam i tym usprawiedliwiam nasze samopoczucie ;)
Dzięki Iwona :) nie wiem czy wytrwam do wizyty wtorkowej jeśli to nie ustąpi... jakbym wiedziała,że mój doktorek ma jutro dyżur w szpitalu to bym pojechała. ..może przedzwonię,podpytam.
 
Do góry