reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam
oj mało nas tu mało .......;( Aneta ,Justyna ,Majandra,Nuśka meldowac sie !!!!!!!
Donuś sporo osób będziesz miała ....a ile gotowania .....a do ortopedy z Julitką chodzisz? co sie dzieje?
my dziś mamy u mateusza wigilijkę i jasełka.
sprzątanie prawie na końcówce ale została jeszcze najgorsza kuchnia....
zakupy swiąteczne jeszcze nie zrobione,
 
reklama
Witam przedswiątecznie!!!

U mnie porządki zrobione. Gotowania mam mało. dziś Julitka miała wigilię w szkole, ja w pracy mam jutro, a w wigilię wolne.

Monia, do ortopedy chodzę ja z moim kolanem. Zauważyłam, że coś mi się zaczęło zbierać i kolano nabrało innego kształtu. Jak się okazało jest to zapalenie kaletki. Po 2 dawkach leku nie minęło, wczoraj była trzecia. lekarz mówi, ze trzeba będzie chyba ciąć...Muszę iśc jeszcze do innego na konsultacje, aby się upewnić, że to konieczne.

KOCHANE KOBIETKI, ŻYCZĘ WAM ODPOCZYNKU W TE ŚWIĘTA OD PROBLEMÓW CODZIENNYCH, SPOKOJNEGO BIESIADOWANIA BEZ POŚPIECHU WŚRÓD NAJBLIZSZYCH I CZERPANIA RADOŚCI Z TEGO CZASU :) POZDROWIONKA DLA RODZINEK!
 
Witam w ostatni dzień 2015roku!!!

Jakie macie plany sylwestrowe?
Ja w tym roku wyjątkowo nie mam na nic ochoty, oprócz piżama party w domowym zaciszu. Raczej się to nie spełni, bo ma przyjść kuzynka P. z rodzinką, ale na 100% nie ma pewności, gdyż jej synek wczoraj zaczął gorączkować...

Miłej zabawy i szczęścia w Nowym Roku!!!!!!
 
Majandra ja tu zaglądam co jakiś czas ale niestety pustki to straszne :( tęsknię za tymi czasami co zanim się zaczeło odpisywac trzeba było kilka stron przeczytac.....
 
Witam kto wypije kawke na Bb ? Ja wlasnie zaparzylam I usiadlam. Zapraszam :)
My dopiero zaczynamy ferie sniegu niestety brak.
 
reklama
Do góry