reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Milenko - prezenty schowane. Pieska dostanie w dzień urodzin, czyli czwartek 25 luty, w piątek ponieważ obydwoje nie będziemy pracować to rozłożymy namiot i będziemy się wspólnie bawić, a "imprezka" w niedzielę :)
 
reklama
Milenka dokładnie tak się czuję :confused2: rano jeszcze miałam ochotę spuścić komuś łomot ale na szczęście morderczy instynkt odpuścił :cool2:

Djmka no u nas właśnie Groprinosin pomógł dodatkowo dostaje cebion, wapno, zyrtec i jest trochę blady i zmieniony w oczach ale narazie się trzyma. A tak to ciepłe herbatki z miodem i imbirem :)
 
Jejku jesli ja dzisiaj przezyje to bedzie niezle. Nie mam nastroju, pogoda nie pomaga a w pracy to nie wiem nawet od czego zaczynac.
Myszka a co u Was?
Milenka? Ancona??
 
Loka jak M? Chorował w nocy że taka niewyspania?


Ancona żyje, miałam chęci do Lidia dziś busem z młodą jechać bo promocje ciuchów ale nie czuje się na siłach :unsure:
 
Milenko wszystko do bani wczoraj bylo. Dzis juz lepiej ale spalam 4h w nocy wiec juz druga kawe koncze. Hmm..promocje w lidlu powiadasz :-D
 
Loka, Milenka my dzisiaj jakoś żyjemy, właśnie wróciliśmy do domu. Byliśmy w szpitalu zdjąć szew i żeby nie to że teść był do gabinetu obok to pewnie płaczu nie byłoby wcale ale że był dziadek to ryk był jeszcze na parkingu :confused2:.
Byliśmy też w lidlu ale bardziej po spożywcze a ubranka oglądałam i jakoś nic mi w oko nie wpadło.
Milenka w tym stanie busem bym się nie porwała jechać :cool2:
 
U nas dzien zakonczyl synus wczoraj o 18:40 a o 20:00 obudzil sie z atakiem histeri i krzyku. Ululany zasnął ale głupia zamiast pampka zmienic to z ciszy sie cieszylam i film do 1:00 ogladalam a o 2:00 mlody zlany. Przebieranki zakonczyly sie harcami do 5:00 i spal do 9:00. A ja od 7:00 szykwalam nas na wyjazd do dziadkow.
Nawet kawy nie mogę wypic bo odstawilam z uwagi na tarczyce brrr. Ale Lidl zaliczony i tez oorocz organizera na fotel nic mi nie wpadlo w oko.
 
reklama
Jak tylko zaczynam się cieszyć ładna pogodę to się psuje, dziś ponuro i zaczęło padać, przed południem wykorzystaliśmy spacerowanie.

Ancona nie naslali ci policji za te urazy u h? :rolleyes:
Ja chciałam z lidla w pakietach getry i skarpety bo mamy jedną parę na wiosnę heh, pewnie bluzkę w fioletowe motylki tez bym wzięła, no nic trudno
 
Do góry