reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

olcia super wiadomości gratulacje:)
tren dobrze że u Was wszystko w porządku:) Nie dziwie się że bracia nadal zakochani w siostrze, malutka jest przeslodka:) a jak w nocy daje pospać?:)

My dzisiaj byliśmy u lekarza bo P. nadal kaszle, ma katar wewnetrzny i to że mu spływa powoduje ten okropny kaszel;/ dostał tabletki pod język do tego krople - wszystko leki przeciwalergiczne;/ testy mial robione 2 lata temu i nic nie wykazały ale będę się starac o skierowanie i powtórzymy dla świetego spokoju, na razie pediatra powiedziała że nie widzi takiej potrzeby , taże do przedszkola dopiero za tydzień pójdzie jak nie lepiej. A tak to ok, wczoraj miałam siostrzenicę pod opieką i została na noc, P. wniebowzęty bo mial się z kim bawić:) I dzisiaj znowu do pracy po dwóch dniach wolnego:)
 
reklama
Madzialena B w nocy ma zazwyczaj jedną pobudke. czasami zdarza sie 2..czasami niema zadnej. Malo wymagające dziecko mam
 
tren to super także niewyspana nie chodzisz :p

Co tu taka cisza.. u nas ok P. od poniedziałku wraca do przedszkola, w domu juz wytrzymac nie można bo nudzi mu sie strasznie a co za tym idzie przez większośc dnia siedze z nim w zabawkach:)
 
U mnie juz prawie półmetek :) maly smiga do przedszkola i czejamy na decyzje do której szkoly sie dostał bo od września zerowka. My czekamy na usg i potwierdzenie płci zeby zaczac kupować ubranka,pi cichu licze ze jednak bedzie drugi synek
 
Cześć ;*

Czytam od jakiegos czasu Was, ale się nie odzywam bo cięzko się wbić z powrotem ;/ Ale postanowiłam wrócic, tyle ze nie mam się do czego wbić bo forum Nam coś umarło..

Więc może, każda która przeczyta niech da znać że jest? Moze jakoś wspolnie znajdziemy temat do rozmów? Co Wy na to ?




U Nas wszystko ok, jestemy na etapie szukania mieszkania, bo jednak co u siebie to u siebie .
Julka rosnie zdecydowanie za szybko! za 2,5 msc już 5 lat.. masakra


A tak po za tym jakby był ktoś Nowy to jestem Kaśka, mama 5 letniej Julki .
 
23may-kurde fajnie ze cie widzę :) jej julka juz panna :) Dennis za 1,5miesiaca 4lata. Ja dzis kupiłam wózek :) w piątek go odbieram(używany) i e piątek na usg :)
 
reklama
23may Dennis jest w niebie i ciagle mowi ze dzidzius jest jrgo i bedzie z nin spał.
Eozek jak na fito tylko bez fotelika i torby
 
Do góry