reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Mufinka, u nas bardzo podobna sytuaja jak u Ciebie. Tez planuje ze beda wszyscy razem w jednym pokoju bo nie chca slyszec o podziale na dwa pokoje ;). Tez mamy w planie przyszlosciowo drugie lozko pietrowe.
My tez od wrzesnia startujemy ze szkola.

Od innych mam slyszalam ze rzelom nastepuje przy trzecim. Potem juz nie ma roznicy ;)

My niestety nigdzie nie wychodzimy sami, niemamy nikogo kto moglby zostac z dziecmi
 
reklama
hej,

uwielbiam tą produkcję tych postów :) Czuję się jakbym czytała, najlepszą książkę:)

wpadłam się tylko przywitać, powiedzieć, że żyje, chociaż ostatnio myślałam, że umrę ;)

Poziomki cieszę się, że wszystko w porządku!

całuję brzuszki!
 
mufinka u mnie nie bylo zadnej roznicy pomiedzy 3 a 4,co do pokoju nie pomoge u nas maja osobno ,my wychodzimy sami od czasu do czasu mamy nianie
 
Hej Mufinka :p u mnie też 4 niespodzianka ....widocznie tak miało być ,tyle że 2 to nastolatkowie już....
Poziomki jak tam samopoczucie???
 
mmuffinka pytałaś jak z czasem, ano u mnie kruchu, od poniedziałku do piątku to jest głównie życie w biegu, ja mam troje dzieci szkolnych, więc ciągle coś, dodatkowo jeszcze dziewczyny mają szkołę tańca 2x w tygodniu, mieszkamy na przedmieściach ( że tak to ujme) więc często odbieram i wożę ich do kolegów ,koleżanek mieszkających w sąsiednich wioskach, czasem syn nie ma połączenia autobusowego więc też muszę po niego jechać itd. Odpoczywam w weekendy i dnie wolne od szkoły :p

poziomki coś tak zamilkła? daj chociaż szybko znaka że jest wszystko ok.
 
So Happy trzymam kciuki za wyniki, zeby dały odpowiedz.

Mmufinka chyba gdzieś Cie widziałam:)
U mnie trojka mieszka razem i prawdopodobnie bedzie czwórka bo ona nie chcą spac osobno. W tej chwili mam piętrowe łóżko z podwójnym na dole.

My wskoczyliśmy z dwójki na czwórkę odrazu, było trochę ciezko ale przetrwaliśmy. Ty masz jedno wiecej wiec spoko dasz rade. My mamy busa 9 os. Potrzebujemy to wychodzimy, musimy mec tro he czasu dla siebie.


Happy powiedzieli ze moge bez problemu. Staram sie ale wiecej stresu mnie kosztuje leżenie i patrzenie jak rujnują chałupę haha

Stefa a Ty co?!?! Wpadasz wypadasz i tydzien Cie nie ma!!
Możesz cos wskórać w spr moich suwaczkow??


Dziewczyny plamienie po 6 dniach ustało! :)
Przypomniałam sobie ze mam tylozgiecie macicy i stad ten bol pleców i pewnie problem z usg. Przynajmniej tego sie narazie trzymam.





ImageUploadedByForum BabyBoom1455480701.020355.jpg


Zrobiłam dla faceta, urodzinowy. Co myslicie??
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455480701.020355.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455480701.020355.jpg
    221,8 KB · Wyświetleń: 355
Poziomki !

a no widzisz taki ze mnie magik, pojawiam się i znikam :) W sprawie suwaczków napisałam, ale zero odpowiedzi. Zainterweniuje jeszcze raz :)
 
reklama
Do góry