reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bettina ja tez podaje lyzeczka, maly zjada bez problemu, szybciej ogarnal jedzenie z lyzki niz ssanie piersi, mam wrazenie :)

Carolajna czyli tak jak myslalam, jutro pierwsza wizyta u ginka sasasa :D :p
 
reklama
Ola zdarzyło nam się zaszaleć z mężem 3 tygodnie po cc ;-)

Ja znowu czuwam. Jest ciężko,ale trzeba twardym być.

Spokojnej nocy Wam życzę :*
 
ja już po nocnym czuwaniu ;)

dziewczyny, potrzebuję COŚ na gazy dla Małej. Problem mam tak naprawdę w nocy. Młoda ładnie je, ale nawet jak jej się porządnie odbije, to budzi się z powodu bączków. Wiem, że nie budzi się z powodu głodu, bo poryczy i jak się uspokoi to idzie z powrotem spać (jak jest głodna to nie ma bata żeby usnęła - to po matce ma ;)). U lekarza będę dopiero w przyszłym tygodniu, a Wy na pewno macie jakieś doświadczenia.

Ratunku!
 
U nas na gazy działa rewelacyjnie mieszanka Delicolu, Espumisamu i BioGaja-wiem, że to dużo, ale pocieszam się że zatwierdzone przez dwóch lekarzy:) Misia spokojna-gazy nie męczą:)
 
Ola, nie bylam bez humoru;),Tylko tak jak widze jak maz bierze malego bekse jak ja sie myje to nie daje rady go uspokoic.
Chodzilo mi o wyjscie bez niego np jutro ide i koniec.
A na spacer to mi ciezko samej wyjsc z nim bo mieszkam na 3 p. a po cc jeszcze nie chce dzwigac sama wozka. Ostatnio bolal mnie brzuch, szew, jak maly byl marudny caly dzien i ciagle go nosilam, wazy juz 4700. Plus polozna odradzila w taka zmienna pogode wyjscia. Takze widzicie. Ze spacerami mam byle jak a tak bym chciala. Dobrze,ze ma byc juz cieplej. Jedynie na balkon jak nie pada i nie wieje to go biore czesto.
 
reklama
Na początek sprawdzę tą herbatkę - niewielkie ilości kilka razy dziennie. Tylko czy koper działa tak długofalowo, że rozwiąże problem też w nocy?
 
Do góry