reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 tydzien i 4 dzien a wielkosc pecherzyka

Jusstyna1501

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2019
Postów
89
Dziewczyny dziś byłam na usg 5tc + 4 dzień bi zaczęłam krwawić, okazało się że to polip hormonalny. Pecherzyk w macicy ma 0,62 mm na 7 mm, chyba za mały jak na ten czas?
 
reklama
Dziewczyny dziś byłam na usg 5tc + 4 dzień bi zaczęłam krwawić, okazało się że to polip hormonalny. Pecherzyk w macicy ma 0,62 mm na 7 mm, chyba za mały jak na ten czas?
A nie 6,2 mm na 7 mm? 🙂
Wielkość, która "powinna być" na dany wiek ciąży może się nie zgadzać z tym co faktycznie jest. Chyba, że wiesz dokładnie kiedy była owulacja i kiedy doszło do zapłodnienia.
Wg mnie zresztą wielkość jest ok, ale lekarzem nie jestem. Lada chwila powinien się pojawić pęcherzyk żółtkowy.
 
Tak 6,2 na 7. Owulacje miałam 16 dnia cyklu. Dziś mój 39 dzień cyklu czyli 5 plus 4 i tak się martwię
..
 
Do góry