reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Dziewczyny jakie kupujecie witaminy ciążowe. Ja do tej pory miałam prenatal uno. Teraz jakieś duo wypadałoby kupić. Polecacie jakieś?
Ja biorę Mama dha premium plus głównie z polecenia pana tabletki i ginekolog mówiła, że jak najbardziej jest okej bo ma wszystko co potrzeba a i na necie można w dobrej cenie zamówić:)
 
reklama
Cześć wszystkim :)
Długo zwlekałam z dołączeniem to grupy ale to wszystko chyba że strachu :)
Planowany termin wstępnie mam na 14 września.
I moje pytanie czy was też często boli brzuch? Ja już od tego świruje że coś jest nie tak....
Miałam teraz takie 3 dni męczące z brzuchem ale na szczęście odpuszcza, jest lżejszy, także wszystko okej, też panikowałam niepotrzebnie
 
Ja mam sprawdzać raz w tygodniu, ogólnie jak mi cos wychodzi to głównie w południe, co też jest dziwne, ale na drugi dzień jak powtarzam to jest Oki.
Dzisiaj za to mecza mnie straszne zawroty glowy 😅
Czyli sprawdzasz te ketony raz w tygodniu, ale w różnych porach dnia? Ja zawsze rano po przebudzeniu, myślałam że tak trzeba, ale teraz to już nie wiem.
 
Czyli sprawdzasz te ketony raz w tygodniu, ale w różnych porach dnia? Ja zawsze rano po przebudzeniu, myślałam że tak trzeba, ale teraz to już nie wiem.
3 x dziennie mi diabetolog kazała sprawdzać, po przebudzeniu, przed obiadem i przed śniadaniem i jeśli któryś wynik wychodzi na plus to kolejnego dnia tylko ten dany pomiar powtarzac
 
No dziś po prenatalnych. 12+1 termin 25.09 data zmienia się już co wizyta w sumie😅 ogólnie z dzidziusiem wszystko dobrze, zdrowy. Na 90% chłopiec 💙 na wyniki krwi 2 tygodnie trzeba czekać. Póki co cieszę się ogromnie a mąż już całkiem zwariował bo marzył o synu. Mamy filmik na pendrive rusza nóżkami,rączkami,bąbelki puszcza sobie..No coś pięknego po prostu. Lekarz twierdzi że prawdopodobnie lekarz prowadzący włączy acard bo żyły,tętnice innych dziewczyn są elastyczne a moje nawet po mocnym naciśnięciu sztywne. Ale dziecku to niby nie zagraża tylko mi za parę lat może grozić miażdżyca. Mogę spodziewać się cukrzycy ciążowej.....Ale może akurat się tu myli 😅 ogólnie jestem szczupłą osobą ale brzucha mam sporo..wiecie jak mnie bolało to badanie jak wgniatał się w brzuch...nie oszukujmy się tu chodzi o tłuszcz prosto mówiąc. Myślałam że język odgryzę sobie..aż dziecko przekręciło się i odwróciło do góry nogami jak tak mocno nagniótł..Ale mamy już to za sobą 😅 jest dobrze z maluszkiem to najważniejsze!🩵💜💚
 
Czyli sprawdzasz te ketony raz w tygodniu, ale w różnych porach dnia? Ja zawsze rano po przebudzeniu, myślałam że tak trzeba, ale teraz to już nie wiem.
Mi też kazała diabetolog z porannego moczu krotny sprawdzać i glukozę. Ale chyba jestem daltonistą dla tych ketonów, bo dla mnie te kolory dla 0 i 5 są takie same i nigdy nie wiem, czy mam te ketony, czy nie.
 
Mi też kazała diabetolog z porannego moczu krotny sprawdzać i glukozę. Ale chyba jestem daltonistą dla tych ketonów, bo dla mnie te kolory dla 0 i 5 są takie same i nigdy nie wiem, czy mam te ketony, czy nie.
No co Ty, różnią się wyraźnie 😀 Chyba że mam paski z jakąś inną kolorystyką.
 
reklama
Do góry