reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 miesiac płacze na piersi

Dołączył(a)
31 Sierpień 2014
Postów
2
Do tej pory córka jadła z piersi bez problemu .teraz je chwile potem płacze prezy się. ,daje jej drugą i sytuacja się powtarza .odciągam i ją dokarmiam. ,ale nie rozumiem co się dzieje. Proszę o rady
 
reklama
Witaj, też tak miałam jak Tadziu miał ok 4 meisięcy. Jadł z jednej piersi jakies 5 min, potem prężył się i płakał, dawałam drugą i to samo. Mleka odciągnąć nie mogłam, bo za bardzo mnie ta sytuacja stresowała. Troche dokarmiałam mm, ale okazało sie, że zrobiłam błąd. Dzwoniłam do doradczyni laktacyjnej. Powiedziała, że w tym okresie często pojawia się kryzys laktacyjny. Dziecko nagle potrzebuje więcej jeśća cycki przez jakiś czas nie nadąrzają. To mi dodało otuchy i rzeczywiście - po jakiś 2 tygodniach laktacja się unormowała i Tadziu jadł ładnie i do syta. Bądź cierpliwa! Będzie dobrze!
 
Do góry