reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6.5 miesieczne niemowle nie chce jesc i wybudza sie w nocy co godz z placzem

Dołączył(a)
20 Listopad 2014
Postów
1
Witam,
Mam 6.6 miesieczna coreczke która jeszcze do niedawna zjadala 120 do 150ml mleka a wieczorem kaszki i nie bylo z tym zadnego problemu. Po wieczornej kazcze potrafila jeszcze poprawic dobra dawka mleka z piersi. Zaczynal sie problem w nocy gdy od godz 1 lub 2 budzila sie co godz a nawet 30min i konczylo sie to snem w naszym łóżku co zmniejszało nieznacznie liczbe wybudzeń. Nie chce wogole jesc warzyw ma wybrane tylko kilka owoców jak jabłko, banan, na które sie czasami skusi. Moge zapomniec o gestszej formie kaszki ryżowej, bo wszystko wyplowa i zaciska usta. Od jakiegos tyg zaczela protestowac i nie chce jesc w ciagu dnia. Gdy wieczorem wypija okolo max 60ml mleka chce jeszcze piers i to rowniez nie za wiele sie naje bo zaraz sie złości. Wybudza sie okolo 23 na jedzenie wtedy zjada najwieksza ilosc bo okolo 130 ml mleka z butelki. Kolejna pobudka jest za jakies 2 do max 3h ale wtedy wypija juz tylko max 50ml. Pozniej przebudza sie juz co pol godz do godz,,,, i nie chce butelki....płacze. Ostatnie jezdenie jest okolo 6 rano gdzie zjada max 60ml i kolejny posilek jest okolo 11 przed poludniem bo wczesniej odmawia jedzenia i jest to olejna smieszna ilosc. Nie wiem co robic....mam naprawde dość... nie chce jeść nie chce spać....nie wiem, może to zęby przynajmniej tak sobie to tłumacze, chociaż nie widac niczego na dziasłach. Jedyna oznaka jest pchanie raczek do buzi i slinienie sie. Prosze o jakąś pomoc bo naprawde zwariuje, jestem bliska załamania. Co wieczór jestem bliska placzu, bo wiem z czym sie to wiąrze, nie moge polegać na nikim.....
 
reklama
Hej! Ząbki, ząbki.., u nas było tak samo. Daj jej na noc czopek- efferalgan dla dzieci, posmaruj dziąsła dentinoxem, albo kup wodę camillia( też na ząbki) , potem nakarm i połóż, jeżeli będzie lepiej to znaczy na 100 zęby. A ma temperaturę. Pozdrawiam
 
Do góry