reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki a przyjmowanie leku Euthyrox

Dołączył(a)
23 Sierpień 2014
Postów
2
Witam serdecznie, mam pewien problem. Ostatnią miesiączkę miałam 15.07.14 r. Współżyłam 27-29.07 i 7.08 bez zabezpieczenia. Cykle mam różne (32-40). Kiedy jestem przed krwawieniem odczuwam ból podbrzusza i czasem ból piersi-są wtedy większe. Od 2 lipca biorę Eutyrox 25. Do dziś nie mam miesiączki. Nic mnie nie boli czasem tylko odczuwam kłucie jajników. 20.08 zrobiłam Nordtest i wyszedł negatywny.Jakie są szanse ciąży ? Może to wina eutyroxu? TSH mam jakieś 3,5.
 
reklama
Angelika, jeśli dopiero co zaczęłaś zażywać euthyrox według mnie możliwe są przesunięcia się cyklu (może minąć kilka miesięcy zanim hormony się wyrównają). Jeśli masz TSH 3,5 to nie ma tragedii, lekka niedoczynność. Mi dzięki zażywaniu eythyroxu TSH pięknie się unormowało i dzięki temu zaszłam w ciążę :) Tobie życzę tego samego. pozdrawiam
 
Do góry