reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu a negatywne testy.

Dołączył(a)
30 Marzec 2015
Postów
5
Witam, ostatnią @ miałam 20 lutego. Mając 21 dniowy cykl spóźnia mi się już 17 dzień. Tydzień temu gin stwierdził, że jest jeszcze za wcześnie, żeby coś stwierdzić. Robiłam dziś test - negatywny. :( Dodam, że mam od kilku dniu kosmiczną zgagę, a moich sutków nie idzie dotknąć. Pomimo zrobienia dziś testu, czuję, że coś jest nie tak, pobiegłam zrobić betę, ale każą mi na wyniki czekać 5 dni. Mam obawy, że jednak nie powinnam się nakręcać na coś dobrego :(
 
reklama
5 dni na betę? Normalnie rano robisz a wieczorem masz odp. Po 17 dniach test powinien wykazać albo owulacja ci się bardzo przesunęła i test nie wykazuje.
 
Wiem właśnie, generalnie strasznie nie sympatyczna była ta pielęgniarka i jutro będę dzwonić i się dowiadywać... Czy więc możliwe jest, że test może być negatywny, kiedy okaże się, że ciąża jednak jest?
 
Hej. Jestem w podobnej sytuacji. Ostatnią miesiączkę miałam 15.02 i do dziś nie dostałam okresu a cykl mam co 32 dni. Wczoraj zrobiłam test o stężeniu 10mlu/ml i również wyszedł negatywny. Za ok 3 dni zrobię następny. Od ostatniej miesiączki minął już miesiąc więc test powinien wykazać raczej ciąże.
 
Dziewczyny a moze problem z hormonami? Hm.... Miałam podobnie ,brak okresu nagle, kosmiczny bol sutków , zgaga okazało sie ze hormony
 
reklama
Do góry