reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelki MAM baby- wzdęcia

Xenian

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2013
Postów
1 856
Mam nadzieje że znajdą się mamy, które używają/używały tych butelek. Zacznę od tego, że synka karmie piersią. W przypadku mojej nieobecności dostawał moje mleko w tych butelkach. Cierpiał na kolki ale już dawno nie było po nich śladu. Od dwóch tygodni podaję synkowi wodę i problem wzdęć powrócił. Nie wiem, być może to wina wody (chociaż nie sądzę), ale wydaje mi się, że problem tkwi w butelkach.

Wodę podaję przez smoczek 2 (powinna być 1 do płynów ale ewidentnie był za słaby przepływ). Wydaje mi się, że system napowietrzania od spodu nie działa od razu. Synek po łyku puszcza smoczek i tym samym powoduje napowietrzanie wody. Jak pije długo i nie puszcza- system w dnie butelki się uruchamia. Jestem skołowana bo to jedna z najlepiej działających butelek na rynku.

Macie jakieś rady/ złote sposoby? Może ja coś źle robię. .?
-pomoże zmiana smoczka na inny/inny przepływ/inna firma?
- może za mocno dokręcam dno?
Bardzo niechętnie rozstanę się z tymi butelkami, do tej pory byliśmy bardzo zadowoleni.
 
reklama
Do góry