reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża a niedoczynność tarczycy i krwiak

gloomy girl

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2014
Postów
16
hej, niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży (obecnie 5 tydzień) niestety na pierwszej wizycie potwierdzającej ciążę dowiedziałam się, że mam krwiaka obok pęcherzyka płodowego a na dodatek po badaniach okazało się że mam niedoczynność tarczycy.... Dostałam duphaston i dzis byłam po tygodniu na kontroli- ciąża rozwija się prawidłowo, pojawił się zarodek ale cały czas jest ten krwiak. Lekarz mówi, że mogę poronić. Macie może jakieś doświadczenie w podobnej sprawie? Bardzo się boję, że stracę tą ciążę:(
 
reklama
Jeżeli masz stwierdzona niedoczynność to powinnaś brać leki. Jak najszybciej idź do endokrynologa. Krwiaki często się wwchłaniają i na pewno są mniej niebezpieczne dla ciąży niż nie leczona nniedoczynność. Powodzenia
 
Tak jak piszą dziewczyny. Najszybciej jak się da umów wizytę u endokrynologa. Co do krwiaka. Powinnaś się bardzo oszczędzać. Ja przy krwiaku wstawałam tylko do wc i na wizyty. Ale to dlatego bo 1 ciąże poroniłam i lekarz wolał dmuchac na zimne.
 
tsh- 4,52
ft4- 1,39

Do byle jakiego pewnie bym się dostała ale mam pewnego z polecenia. No chyba że możecie polecić też gdzieś prywatnie w warszawie?
 
reklama
Idź najpierw do "bylejakiego" , bo szybkie rozpoczęcie terapii- dobranie dawki leku jest kluczowe.
W ten sposób , przy wizycie u tego "poleconego", będziesz mogła przedstawić wyniki badań po zażywaniu leku, co ułatwi i przyspieszy dobranie właściwej dawki.
 
Do góry