reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ?

Dołączył(a)
1 Sierpień 2014
Postów
2
Więc tak, miesiączka spóźnia mi się 4 dni, zwykle mam 28 dniowe cykle. Zrobiłam test, wyszła na nim 1 gruba krecha, odłożyłam go na 15 min i zapomniałam o nim na długo, ok pare godzin. Chciałam go wyrzucić gdy zobaczyłam, że idealnie pod T jest wąska blada kreska że nie można określić jej koloru, wygląda trochę jak zaciek. Dokładnie wygląda tak że przed tą kreseczką papierek jest troszkę innego koloru i ten kolor kończy się tą właśnie krreseczką idealnie pod T. Zrobiłam go przed dniem spodziewanej @ iż już czułam, że jej nie dostanę. Powtórzę test jutro. Nie wiem jednak czy coś takiego przytrafiło się którejś z was a byłyście w ciąży?

Przy lekkim ściemnieniu zdjęcia to wygląda tak

wtf.jpg
 

Załączniki

  • wtf.jpg
    wtf.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Ja miałam to samo... moje II kreski na pierwszych testach wychodziły po godzinie.... po 3 po 30 minutach... dopiero pare dni po spodziewanej @ wyszły odrazu...

Dla mnie to ciąża.
 
:) ... cztery testy robiłam.. w odstepach dwudniowych... wszystkie cztery właśnie takie jak Twój... ostatniego dnia poleciałam na beta hcg... wynik 287 ...jestem w 7 tc :-D

Ale!! raz miałam takiego bladziocha...jak sie później okazało jeszcze przed owulacją... i nie wiem dlaczego a w ciąży jeszcze nie byłam!... więc powtórz test a najlepiej bata hcg zrób i bedzie jasne :-D

Tak czy siak...powodzenia i najlepszego dla Ciebie wyniku życzę!!!!
 
Przy obecnej ciąży test robiony w 29dc wyglądał identycznie :-D
Chociaż dziwię Ci się, że piszesz na forum, zamiast od razu lecieć po 2 inne testy do apteki...
 
Ja też myślę, że warto powtórzyć test, a najlepiej zrobić taki z krwi, on już całkiem rozwieje wątpliwości.
Kiedyś też tak miałam, że po godzinie pojawil się ślad kreski, w ciąży nie byłam, więc trudno powiedzieć. Ale jeżeli nie dostaniesz okresu to warto i tak zrobić test.
 
reklama
Test po paru godzinach jest nieważny, na płytce zachodzą inne reakcje chemiczne. Co nie znaczy, że nie jesteś w ciąży.
Zrób nowy test.
Powodzenia!
 
Do góry