reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży

Dołączył(a)
19 Sierpień 2014
Postów
14
Witam. Jestem tutaj nowa. Mam pytanie, pewnie dziwne. Mianowicie, mam bardzo regularny okres. Co 28 dni. Dzis mija 32 dzień a okresu nie ma. Zrobiłam test ciążowy na 29 dzień, w godzinach około 15 popołudniu. Wyszedł negatywny. Choć gdybym się uparła to druga kreska byłaby dla mnie widoczna, o ile wysiliłabym mocnoooo wzrok. Kolejnego testu nie robiłam. Czekam. Objawów na okres nie mam, raczej jest mi niedobrze. Nie wiem czy to nerwy czy tłumaczyć to mdłościami:-) Dodatkowo pojawiły się upławy, nawet myślałam, pędząc do toalety, że to okres. Jednak nic. Mam zatem pytanie czy mogę liczyć, że to ciąża czy czekać na okres.
 
reklama
zrobić test lub ewentualnie beta hcg z krwi. Mi test w ostatniej ciąży wyszedł dopiero na 6 dzień po terminie miesiączki wcześniej zrobiłam 4 testy co dwa dni mniej więcej.
 
Wybacz - ile masz lat? :-D
Bo pytanie jak dla mnie nadaje się do publikacji na łamach Bravo :-D

Ty nas pytasz, czy możesz być w ciąży, zamiast choćby i codziennie robić test z porannego moczu?
Test kosztuje 5zł, to nie aż tak szalony wydatek, żeby go sobie odmawiać w zamian za zaspokojenie ciekawości...
 
wg mnie jeśli chociaż ocipinkę można było dostrzec 2 kreskę to pewnie jesteś w ciąży. Powtórz test rano albo zrób bhcg.
 
Wiec tak dziewczyny, okresu nie ma 5 dzien, dzis rano zrobilam 3 test i wyszly dwie kreski. Oddalam krew, czekam na wynik. Poprzednie dwa testy troche zawiodly. Pytanie, czy pozytywny wynik moze byc falszywy? No i drugie pytanie, czy badanie z krwi moze nie wyjsc pozytywnie jesli test byl na tak?
 
Dokładnie tak i to może już oznaczać ciąże,potwierdzają to zresztą dwa testy,poczekaj tylko na komplet badan i będziesz miała 100% pewności:) Daj też koniecznie znać na forum.
 
reklama
Do góry