reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to moze być ciąża?

Dołączył(a)
9 Październik 2015
Postów
1
Niedawno zaczęłam współżycie, nigdy nie spieszyłam się z seksem. Mój pierwszy raz miał miejsce na początku września. Ze swoim partnerem zawsze używamy prezerwatyw, żadna z nich nigdy nie pękła, nie zsunęła się ani nic z tych rzeczy. Wyglądałoby, że nie było możliwości zajścia w ciążę. Ostatni raz kochaliśmy się dzień po okresie (29.09), wcześniej normalnie wystąpiła miesiączka (choć spóźniona 4 dni i okropnie bolesna- ale ponoć zmiany i rozpoczęcie współżycia może nieźle namieszać) więc niby nie ma opcji by wcześniej się coś stało. Od paru dni czuję napadające ataki mdłości. Czytałam że występują tylko od 5 tygodnia ciąży, choć natknęłam się na posta pani, której wystąpiły one po 10 dniach od zapłodnienia. Mimo wszystko martwię się że mogłam zajść w ciąże, czy istnieje w ogóle taka opcja? Skoro zabezpieczenie nie uległo nigdy zniszczeniu i stosunek nie odbył się w dniach płodnych? Skąd te mdłości?
 
reklama
wydaje mi sie ze niejestes w ciazy. prawdopodopobiensto zajscia w ciaze jest minimalne skoro bylo tak jak opisalas. mdlosci.. przeczytalam kiedys artykul ze kobieta ktora chce byc w ciay lub sie jej obawia przypisuje sobie jej objawy. kup test lub zrob test krwi i bedziesz pewna.
 
Do góry