reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to wszy??

Dołączył(a)
18 Listopad 2014
Postów
2
Dziewczyny, dzis rano coś czarnego było przyczepione do główki mojego dziecka. Z racji tego, ze mieszkamy blisko lasu myslałam, że to kleszcz, ale zdziwiło mnie, że po delikatnym dotknięciu odpadł od głowy i spadł na pościel. Był przyczepiony do skóry głowy. Dokładnie to obejrzałam i trochę mi to nie pasowało na kleszcza. Dopiero teraz przypomniałam sobie, że kilka dni temu u synka widziałam dziwne czerwone plamki na głowie, po których już nie ma śladu. Ale właśnie skojarzyłam te dwie rzeczy i dopiero wpadłam, że to chyba wesz!! Ale to było bardzo powolne, a wszy rzekomo są szybkie...? Jeśli macie ww tym jakieś doświadczenia, proszę o pomoc. Jeśli nie jestem pewna, to czy powinnam pójść z tym do lekarza czy do apteki od razu?
Kurcze....a moja starsza córka ma grube włosy aż do pasa. Jeśli to wszy, to się załamię...
 
reklama
U mojej córki znalazłam raz jedną wesz, martwą.
Jakiś czas drapała się po główce i podczas suszenia włosów zauważyłam coś czarnego, wyjęłam i przyjrzałam się dokładnie.
Był to jednorazowy "wybryk", obserwuję ją teraz bardzo dokładnie, bo też się panicznie boję wszawicy...
Ale gdyby to były wszy, to na pewno nie jedna sztuka, tylko więcej, obserwuj i póki co nie panikuj chyba :tak:
 
Do góry