reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilacja woskiem w ciąży

musli_3

Aktywna w BB
Dołączył(a)
7 Sierpień 2014
Postów
77
Hej Dziewczyny, nie wiem czy takie pytanie padło już wcześniej więc pozwolę sobie je zadać. O depilacji woskiem w ciąży wiem, że generalnie nie jest szkodliwa ale chodzi mi o konkretne miejsce na ciele
mianowicie brzuch... Niestety ale zawsze pod pępkiem pojawiał mi się ciemny meszek (jestem brunetką) a teraz w ciąży to już przesada :( pod pępkiem, nad pępkiem. Źle się z tym czuję. Myślicie, że jakbym użyła plastrów z woskiem na brzuch to nie zaszkodziłabym dziecku? Może pytanie jest głupie ale wolę się skonsultować :)
 
reklama
hej
Ja chodziłam do kosmetyczki na depilację woskiem i ona nie robiła brzucha "na wszelki wypadek" . Chodziło nie o sam fakt depilację tylko o to,że wosk jest ciepły ..
 
Hej Dziewczyny, nie wiem czy takie pytanie padło już wcześniej więc pozwolę sobie je zadać. O depilacji woskiem w ciąży wiem, że generalnie nie jest szkodliwa ale chodzi mi o konkretne miejsce na ciele
mianowicie brzuch... Niestety ale zawsze pod pępkiem pojawiał mi się ciemny meszek (jestem brunetką) a teraz w ciąży to już przesada :( pod pępkiem, nad pępkiem. Źle się z tym czuję. Myślicie, że jakbym użyła plastrów z woskiem na brzuch to nie zaszkodziłabym dziecku? Może pytanie jest głupie ale wolę się skonsultować :)

ja depiluje regularnie od kilku lat nogi, bikini i kilka ciemnych wloskow od pepka w dol. w pierwszym trymestrze zrobilam przerwe. teraz wrocilam do delilacji cieplym woskiem bo nie czuje sie komfortowo z wlosami
 
Do góry