reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie na urlop z niemowlakiem?

pahero

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2015
Postów
82
jestem ze Śląska - gdzie pojechać z na kilka dni z baaardzo intensywnie raczkującym, wspinającym sie na wszystko, ale jeszcze nie chodzącym niemowlakiem? :) a i jeszcze takim, które jak nie śpi, to w wózku za długo nie posiedzi, bo chce raczkować, w samochodzie też nie, bo sie nudzi :)
 
reklama
Moim skromnym zdaniem, najlepiej dla Was byłoby znaleźć miłe, przyjazne dzieciom gospodarstwo agroturystyczne - gdzies w poblizu- Beskidy może? Skoro dziecko nie znosi długich podróży samochodem.
Popatrz w necie na oferty, podzwoń, popytaj o warunki i bezpieczeństwo dla takiego dziecka.
Ja znam jedno miejsce godne polecenia, ale to w Zachodniopomorskiem, trochę za daleko dla Was :)
 
Jeśli nie boicie się dalekich wypraw, ja bym poleciła morze :) moje maluchy uwielbiają, już od malutkiego lubili bawić się piaskiem, a gdy się rozłoży mini basenik to zabawa na dłużej :)
 
chyba tak zrobimy, chociaż to morze też nam zaczyna chodzić po głowie: może pojedziemy w nocy, tak żeby tam być rano, to powinna spać...a możesz mi napisać co to za miejsce w Zachodniopomorskiem? bo właśnie w tej okolicy sie rozgladamy i górach, potem zadecydujemy gdzie jechac w tym roku :)
 
właśnie szukamy nosidła ;] juz sie przymierzaliśmy do deutera w decathlonie, ale pierońsko drogi nowy :)
 
reklama
Moja też nie znosi wózka obecnie ale od kilku dni bardzo polubiła noszenie w chuście. Więc nosidło powinno się sprawdzić...
My podróżujemy bardzo dużo, ale od dawna już jeździmy tylko w nocy- inaczej nie ma szans by dzieci spały (starsza- 4 lata, mała 10 mies)
A najbardziej polecam podróże samolotowe- znacznie krócej czasu poświęca się na to by dotrzeć w różne wspaniałe miejsca...ale wiem, że nie każdy to lubi...
 
reklama
Do góry