reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hej

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2015
Postów
2
mam takie pytanie do którego tc można się kocha. Bo ja ocnie jestem w 30 tc a mo mąż boi się że jak bedziemy sie kochac coś stanie się dziecku albo mi. Z góry dziękuje za odp
 
reklama
Jeśli ciąża przebiega prawidłowo o ty się dobrze czujesz to niemal do końca , w ostatnich tygodniach ( niektórzy uważają że ostatni miesiąc) już raczej trzeba zrezygnować bo może to przyspieszyć poród, ale wtedy warto zapytać o opinię swojego położnika:)
 
W ostatnich tygodniach to już tym bardziej nie trzeba unikać skoro ciąża donoszona ;-) Jeśli ciąża przebiega prawidłowo, nie ma infekcji itd to można kiedy tylko chcesz :-D
 
Chodzi mi o to że powinno się unikać w ostatnim msc przez to rozumiem 34-38 tydz ciąży ,po 38 tyg ciąża jest donoszona więc rzeczywiście wszystko jedno, ale bałabym się ryzykować poród w 34 czy 35 tyg bo to znacząca różnica dla dziecka . I rzeczywiście niektórzy zalecają sex po terminie jako,, wywoływacz,,:-)
 
Jak szyjka sie nie skraca, nie ma skurczy i ogólnie lekarz nie widzi przeciwwskazań to można.
 
Do góry