reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie mieszane i przepajanie.

reklama
hejka.. ja swojego małego przepajałam za każdym razem po podaniu mieszanki.nie zawsze cokolwiek wypijał- ale to już inna kwestia za to dziąsełka sie mu przemywały. po mleku z cycucha nie musisz przepajać.. przepajałam wodą dla niemowląt np primawera alo żywiec zdrój albo inne które mają pozytywna opinie instytutu matki i dziecka oczywiście nie gazowane.... możesz też kupić humane ale jest duzo droższa
 
Jak macie dobrą wodę w kranie, nie trzeba wcale kupować tej "specjalnej dla niemowląt", wystarczy przegotować .
Tu, w Danii, gdzie mieszkam, dzieci piją wodę z kranu (nieprzegotowaną :-D:tak:) od narodzin praktycznie. Ba, nawet mm zalecają robić na zwykłej "kranówie" i tylko pogrzac troszkę. "Herbatek dla niemowląt" tu nie uświadczysz . MM też jest tylko 1 i 2 , po roku maja pić zwykłe mleko z kartonu . Nikt tu się nie "cacka " specjalnie, a dzieci zdrowe i szczęśliwe :tak:.
 
Do góry