reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić badanie na przeciwciała po amniopunkcji?

Dołączył(a)
20 Sierpień 2014
Postów
1
Witam,
jestem pierwszy raz na tym forum i bardzo potrzebuje porady. W 12 tygodniu ciąży miałam amniopunkcje i podano mi zastrzyk z immunoglobuliny. Kazano mi odczekać dwa miesiące do kolejnych badań. Po prawie trzech miesiącach zrobiłam kolejne badania na przeciwciała i wynik jest nieprawidłowy. Lekarz prowadzący nie bardzo wie co z tym zrobić (a do lekarza do szpitala nie mogę się dodzwonić) i wysłano mnie do Centrum Krwiodawstwa gdzie powiedziano mi że mogą zrobić mi kolejne badanie ale i tak na wyniku dopiszą że jestem po zastrzyku więc może być niewiarygodny. Nie wiem czy martwić się tymi wynikami czy jeszcze poczekać do 28 tygodnia ciąży? Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
 
reklama
Do góry