reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kłucia w brzuchu 22tc 6d

agusiaczek30

http://www.suwaczki.com/t
Dołączył(a)
16 Luty 2015
Postów
176
Miasto
Wrocław
hej jestem w 22tc6d i miewam takie dziwne klucia z prawej strony brzucha sa one w roznych miejscach, czasem w okolicy pepka czasem nizej czasem sa tylko przy dotyku moze ktoras z was ma tak samo
 
reklama
polecam watek- ból podczas ciązy w prawym boku, ale przekopiuje CI swoje 3 grosze...
Gratuluje Mamo...
Hej, oj miałam, miałam. Najpierw były takie bóle z powodu wzrostu macicy i pociagania więzadła obłego lub wieszadłowego macicy -tak tak wydaje sie że to gł na poczatku ciązy ale potem tez i zupełnie inne to uczucie,aż czasami myslałam ze to wyrostek..A potem jak Stasiek miał właśnie 23-4 tyg, (czyli nieco za mało by robić cokolwiek i nie zagrozic mu) to kopał własnie tam nózkami. I TO były jego pierwsze ewidentne ruchy.... Tak mi skopał okolice wyrostka że musiałam sie przejśc do kolegów chirurgów, zeby wykluczyć zapalenie wyrostka i kolke moczowodową. Również te 2 schorzenia moga Ciebie dotyczyć, choć sa żadkie. Potem dołączył boksowanie okolicy żołądka ,a po lekkim przekręceniu okolice kości krzyżowej rączkami...
AvlBGIRpU5QBHiYV2VAEVYUBA8jAGnTaKgQdCoR5mOFDHigo9sDA9kGAmI4mqP pnrOA2wwBM9YAyAUADZAAQAwt6JgD3XeIL5HyxRABY4J7GCJiPGuUh4OQ6KpRFDJQqpMFEEwECIIFifxiQCsh3OfbH ssQ8krzLSQwYQtiOEGJ9c4gIKCgEHQTjGysKLAFSVQQQgVJSDCSheBJPMNh6lBwE4DSZxQjQbSwFGOBBpA44oc4pBwDIzSyaiLCRGMgI8fsWxjjAzW9ELBISTEoUV0W7DQQDomqMEINZDgcgs8yLwRTgSz6HGOJFUNFEQC2uCRhC0UjOAIOPu8swovztDThz4OJNBBQU8kEE0zGGBQBylYpFJFHZBCykM3ohwUxAMVZSrRA4MOFBAAOw==
Odczucia nieziemskie. Nastepnie przydatny okazał sie magnez, no-spa i luteina, bo ten silny chłopczyk w szczupłej mamie prowokował wzmozona kurczliwośc macicy i w 4/5 miesiącu robił wszystko żeby wyjśc na Boże Narodzenie
llgoy2KCT4lZLxRsKAqn03DLOD6B2UaHyMmxrSo1kKYCRImjkGBCCxOvhA42gj00QZHiGZ2un0MpASJlo9UtGTz9bGz58 gQ398REsGGiKo0cgQrUHAGW9VjAm5IlpgHgFCBDxj4jkgADs=
. Finalnie wszystko sie udało i chłopak jest silnym dużym 1,5 rocznym chłopczykiem, choć rodzice raczej sredni co do wzrostu. Będzie miał kto mnie nosic na starośc...
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
Jesli nic sie nie dzieje na najbliższym usg poproś żeby dokładnie pokazali CI gdzie sa kończyny i spróbuj na badaniu zaobserwować co wyrabia maluch, chociaz mój potrafił własnie wtedy sie uspokajac i zasypiać, i trzeba było poczekać żeby upolować akcje...
Głowa do góry,To sie da przezyć.
Pij duzo, zeby uniknąc problemów z dr moczowymi i unikac też zaparć. Witaminki i mikeroelementy dla cięzrnych, ewent magnezik, no-spa, A najlepiej skonsultuj sie mimo wszystko ze swoim ginekologiem!!
ms
 
dzieki wyrostek na pewno to nie jest bo juz mialam badania pod tym katem i to zostało wykluczone, jesli chodzi o zaparcia to juz nie mam z tym problemu, a pije dosc duzo takze byc moze ze moj maluszek tak po jelitach cisnie 2 dni temu mialam usg polowkowe i po prawej stronie miał glowke ale on zawsze na usg jest spokojny
 
Ja tez mialam takie klucia i poniewaz i ja i maluch jestesmy zdrowi, to zakladam, ze to przez rozciagajaca sie macice. Szczegolnie w okolicach 22 tygodnia. Raz czulam tez rozdzierajacy bol po prawej stronie, tak ze prawie ryczalam z bolu. Okazalo sie, ze maly znalazl sobie pozycje, w ktorej uciskal mi na zakonczenia nerwowe. Wg zalecen bralam cieple kapiele, lezalam na lewym boku itd i zajelo nam caly dzien zanim moj synek zdecydowal sie zmienic pozycje :)
 
Miałam to samo ;) pojechałam nawet przerażona do szpitala ze cos jest nie tak :-D ale wszystko w porządku :-)tak jak dziewczyny piszą albo odczuwasz bol bo macica sie rozciąga albo maluszek tak sie ułożył ze uciska na jakis nerw :-)powodzenia życzę i bądź dzielna
 
Do góry