reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktator

AsiaKris

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Maj 2013
Postów
47
Witam. Karmię piersią synka. Ma już rok. Latem pił z butelki wodę. Teraz pije już z kubka niekapka albo z butelki ze słomką. Nie był nigdy dokarmiany. Jakiś czas temu podjęłam próbę wprowadzenia mleka modyfikowanego - Bebiko, Nan, Nestle smakowe. Niestety mały nie chce pić. Wyrywa się, płacze, zaciska usta. Przypuszczam,ze nie smakuje mu to mleko no i wyczuwa, ze nie jest to mleko mamy :). Przez głowę przeszła mi też myśl, ze nie umie ssać butelki - Lovi. Doszłam do wnioski, ze może spróbuję odciągać i takie podawać i powoli dosypywać modyfikowane. Laktatorem ręczny nie idzie mi ściąganie - zero efektu. Jaki laktator elektryczny polecacie?
 
reklama
Do góry