reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LEK MACMIROR prosze o pomoc!!

NowaNatka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2015
Postów
1 814
kochane wczoraj gin stwierdzil zapalenie pochwy i pzepisal mi lek macmiror do pochwowo. zaapliowalam go na noc rano zobaczylam duzo zoltej wydzieliny na majtkach przerazilam sie . wydzielina byla raz gesta a raz wodnista i mocno zolta. czy ktoras z was tak miala ?? jestem w 18 tc prosze o porade
 
reklama
Przy macmirorze to normalne. Wszystko jest w porządku. Stosuj dalej. Ja w czasie brania macmiror noszę większe wkładki, bo tej wydzieliny w połączeniu z rozpuszczonym lekiem potrafi być na prawdę sporo i wydobywa się cały dzień. Lekarz powiedział także, aby rano się nie podmywać, aby lek cały czas działał także między wargami sromowymi. To bardzo dobry, skuteczny lek, warto więc się przemęczyć :)
 
Ginekolog powinien Ci powiedzieć, że tak jest po tych globulkach. One dość obficie wypływają, a śluz będzie lekko żółty nawet 2-3 dni po zakończeniu kuracji. Brałam wielokrotnie i zawsze tak było.
 
Dostałam Macmiror complex 500. Czy po stosowaniu tego leku zauważyliście jakieś skutki uboczne? Naczytalam się w Internecie i mam obawy.
 
Witam, chciałam zapytać czy może któraś z was stosowała macmiror complex 500 na etapie wczesnej ciąży ? Ostatnia miesiączka 15 listopada, dni płodne początkiem grudnia (potwierdzone testami owu. 17-21dc) 24dc zgłosiłam się do gin z powodu infekcji, lekarz przepisał macmiror 8 globulek oraz krem pimafucort, po globulkach stosowałam probiotyk lactid intima. W 33dc (17.12) test ciążowy pozytywny ,beta HCG 180 . Wizyta u gin. 22.12, na USG nic nie widać, wg lekarza to 4 tydzień ciąży, kolejna wizyta za dwa tygodnie. Czy leki które stosowałam są bezpieczne na początku ciąży? Czy mogły zaszkodzić?
 
Witam, chciałam zapytać czy może któraś z was stosowała macmiror complex 500 na etapie wczesnej ciąży ? Ostatnia miesiączka 15 listopada, dni płodne początkiem grudnia (potwierdzone testami owu. 17-21dc) 24dc zgłosiłam się do gin z powodu infekcji, lekarz przepisał macmiror 8 globulek oraz krem pimafucort, po globulkach stosowałam probiotyk lactid intima. W 33dc (17.12) test ciążowy pozytywny ,beta HCG 180 . Wizyta u gin. 22.12, na USG nic nie widać, wg lekarza to 4 tydzień ciąży, kolejna wizyta za dwa tygodnie. Czy leki które stosowałam są bezpieczne na początku ciąży? Czy mogły zaszkodzić?
A nie zapytałaś o to lekarza na wizycie? Ja brałam te globulki ale już pod koniec ciąży i wszystko było ok
 
reklama
Miałam ten lek kilka razy w ciąży. Te globulki z tego co pamiętam same w sobie są żółte.. więc wydzielina nie jest niczym dziwnym. Nie ma co obawiać się leku, jeśli infekcja może mieć opłakane skutki w ciąży..
 
Do góry