reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina dopochwowa

reklama
hej .jestem na tej luteinie bo szyjka macicy mi sie nieznacznie skrocila i muszebrac. kobiety ktore nie sa w ciazytez przyjmuja ale o ile sienie myle to gdy sie staraja o bobasa.
 
Witam brałam luteine ,ponieważ ciąża była zagrożona 2 razy dziennie głeboko dopochwowo i 20 min po tym musiałam poleżeć,aby dobrze się rozpuściła
 
reklama
U mnie lekarz zalecił luteine bo miałam bardzo napięty brzuch już w połowie ciąży. Luteina dopochwowa jest naprawdę super rozwiązaniem w porównaniu do tej którą bierze się doustnie, pod język (musiałam w ciąży z powodu przyjmowania innych leków przeskoczyć na tą doustną) i nie polecam...jest tak gorzka że myśl o wieczorze i o tym ze czeka mnie ssanie gorzkiej tabletki odbierała mi chęć na spanie:)
 
Do góry