reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiaczka

Zmartwionamama

<a href="http://www.suwac
Dołączył(a)
13 Marzec 2015
Postów
39
Miasto
Paryz
Dziewczyny pomocy! Karmiłam synka 2 miesiące piersia .... Teraz synek ma 9 miesiecy a ja mam problemy z okresem ;( czy to nirmalne ? Byłam u lekarza w 5 miesiącu dostałam tabletki na wywołanie okres dostałam po tabletkach a potem znowu brak . Dostałam pózniej okres jak synek miał 8 miesiecy i znowu cisza
 
reklama
spokojnie okres przy karmieniu piersią może być regularny jak i dosyć rzadko ponieważ każdy organizm inaczej się reguluje
 
Lekarz to po pierwsze powinien zlecić badania na poziom hormonów, a nie od razu tabletki pakować...
 
tez proponuje zmiane lekarza, poniewaz trzeba zbadac hormony, to juz po takim czasie samo powinno sie jakos uregulowac, wiec inny lakerz powinien sie lepiej Toba zajac :-)
 
Do góry