reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moje dziecko nic nie chce jeść ani pić!!! pomocy!

ewa66

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Listopad 2013
Postów
347
Witam, otóz mam dziecko, wcześniaka , które ma obecnie 16 miesiecy. Od urodzenia ma problemy z jedzeniem. Po urodzeniu nie chciała jeść, pozniej zaczeła to wypisali ja do domu. Nastepnie znowu nie chciala( wiec karmilam ją tylko przez sen). Przeszlysmy na łyżeczke i zaczeła troche jesc. Dodam ze czesto wymiotowala. Póżniej znowu nie chciala jesc i trwa to do dziś. Je tylko gdy ją zabawie porządnie. Czasem nie zje gdy ma za malo interesujące narzędzia przy jedzeniu. Zazwyczaj zjada ale muszę stawac na glowie. Nie wiem juz co mam wymyslac. Nic nie chce gryżć. Wszystko mielone. Ale slodycze to zawsze chce i nawet gryzie. Staram się nie dawac nic słodkiego do jedzenia. Dzis od rana nic nie zjadła i nie piła. Jak mnie widzi z piciem czy jedzeniem to płacze i odpycha. Juz opadam z sił. Dobrze wyglada . Nikt by nie powiedzial ze nie chce jesc, ale to tylko dlatego ze tak nad nia skacze. Nigdy nie jest glodna. Nigdy o nic nie poprosi. Zabawianie to juz codzienny rytułał. Gdzie sie udać do lekarza? Jakiego? Czy to moze być wstręt do jedzenia? Jestem załamana.
 
reklama
A czy dziecko dobrze sie rozwija i czy nie ma problemów neurologicznych? Często dzieci z osłabionym lub wzmozonym napięciem mięśni maja problem z gryzieniem i połykaniem.
 
Do góry