reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Możliwe?

Dastina19

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2015
Postów
25
Witam. Mam pytanie. Ostatnią miesiączkę miałam 15.02. Kochałam się z mężem 05.03. Okresu do dziś nir dostałam. Dodam że 05.3 miałam dzień ewulucji. W internecie sprawdzałam kalkulator ciąży i wyskakuje mi że data poczęcia to 05.03. Czy to możliwe że do zapłodnienia doszło w tym dniu co kochałam się z mężem? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
 
reklama
A jak długie masz cykle?? Skoro minął miesiąc to test by juz mogl ci pokazac. Nawet takie tanie z rossmana dały by radę.
 
Owulacja może się zawsze troszkę przesunąć . Z tego co piszesz szanse masz spore. Zrób test na tym etapie powinien pokazać.
 
Dzięki dziewczyny za informację. Wkrótce zrobie test. A mam jeszcze jedno pytanie Mam synka 17 miesiecznego i nadal karmie go dosyć często piersią czy to również może być przyczyną braku miesiączki.? Żadnych objawów nie mam po za bólem górnej części brzucha i jajników.
 
Moja szwagierka dowiedziała się o ciąży w 5 miesiącu. Można nie mieć objawów ;) karmienie piersią nie chroni przed zajściem w ciąże. Jeśli miałaś miesiączki to możliwość owulacji była czyli ciąży też.
 
reklama
Pierwszą miesiączke po porodzie dostałam gdy synek miał rok. Po roku co miesiąc miesiączkowałam. Różne cuda się zdarzają:)
 
Do góry