reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

Dołączył(a)
1 Grudzień 2015
Postów
1
Witam:) Wczoraj rano leciała mi krew z nosa mdliło mnie od rana. Koło 17 było bardzo źle, wymiotowałam,miałam biegunkę. Dziś cały dzień tylko mdli mnie. Ogólnie pare dni temu też mnie mdliło. Mam delikatny katar ale przeziębiona nie jestem. Tydzień temu czesto bolał mnie brzuch.Są białe upławy. Ostatnią miesiączke miałam w sumie 4 dni, a zawsze mam 6-7dni. Teraz powinnam mieć miesiączke jakoś za tydzień. Czy mam sie martwić? Czy to mogą być objawy ciąży? Czytałam na różnych stronach że to włąśnie mogą być objawy ale chciałabym też poradzić się tutaj:)
 
reklama
mało prawdopodobne żeby to były objawy ciąży ponieważ pojawiają się one z reguły między 5 a 8 tygodniem ciąży a niektórych nawet później a ciebie byłby teoretycznie 3 tydzień skończony
 
Tak, mogą to być objawy ciąży.
Nie, nie mogą to być objawy ciąży.

Teraz wybierz sobie odpowiedź, którą wolisz, a za tydzień zrób test i się dowiesz na pewno, która wersja jest prawdziwa.
 
Panuje wirus tzw grypy jelitowej i stawiałabym raczej na to niż na ciążę. Wirus i stres powoduje osłabienie organizmu i może też prowadzić do rozregulowania miesiączki.
Jeśli jednak podejrzewasz ciążę to zrób za tydzień test.
 
Do góry