reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy implantacji zarodka

reklama
chodzi ci zapewne to o pierszevobjawy.. wiesz u mnie to bylo tak ze cykl mam 26 dni w 20 dniu mialam okropny smak w ustach.. nawet nie metaliczny.. dlugo sie go wyzbyc nie moglam i wlasciwie juz wtedy wiedzialsm ze cos jedt nie tak.. drugiego dnia poza smakiem dolal mnie strasznie na brzuch na okres ale nie przyszedl kolejnego dnia belo mi baaardzo nie dobrze i tak w sumie to wsxystko utrzymywalo sie do okolo 30 dc tak jakos .. ale 26 dnia jak zwymiotowalam zaraz poszlam zrobic test i byly dwie krechy.. czego tobie tez zycze...
 
Mam nadzieję, że dołączę do Was czyli do grona mamusiek heh :) u mnie jeśli byłaby to ciąża to dopiero 4 tydzień więc niestety muszę jeszcze czekać.. a tak bardzo się niecierpliwię :/ jak na razie od kilku dni boli mnie brzuch jak na miesiączkę ale mam nadzieję, że jednak się ona już nie pojawi :D
 
W pierwszej ciąży (poronionej) po ok. 7 dniach od zapłodnienia zaczely mnie przeraźliwie boleć piersi, ból nie do opisania. Za to w drugiej szczesliwie donoszonej nie miałam żadnych objawów, a do zrobienia testu namówił mnie mąż, ktory był nie wiedzieć czemu pewny ze jestem w ciąży :)
 
reklama
Muszę się pochwalić, że dziś zrobiłam w końcu test i jednak jestem w ciąży :)) a już byłam pewna, że na 100% zaraz dostanę tą miesiączkę a jednak się nie pojawiła :D
 
reklama
Do góry