reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka męża nad żoną w ciąży. POMOCY

CzekamyNaIgorka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Sierpień 2013
Postów
843
Od tygodnia źle się czuję, jestem w 26 tygodniu ciąży i mam roczne dziecko. Byłam u mojego gin aby prosić o wypisanie L4 na mojego męża, aby sprawował nade mną opiekę. Usłyszałam w odpowiedzi, że to wypisuje po porodzie a w związku ze ja jestem na L4 to mąż nie musi sprawować opieki. Nie daje rady nawet sie podmieść a co dopiero opiekować dzieckiem. Urlopu mąż nie dostał :( Czy lekarz rodzinny może wypisać takie chorobowe ? I czy ja musze iść do mojego lekarza czy mąż do swojego ? ( chodzimy do dwóch innych przychodni ) Proszę o pomoc
 
reklama
Bo ginekolog ma racje, nie wypisze L4 Twojemu męzowi na ciebie jak jestes na zwolnieniu.
Niech idzie do internisty i wezmie L4 - opieka nad czlonkiem rodziny ale pewnie bedzie sie pytal co Ci jest itd. wiec nie wiem czy nie lepiej jakby wzial na siebie.
Taka opieka na Ciebie trwa TYLKO 14 dni / rok.
 
Do góry