reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pas po ciąży

zbuntowana

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2014
Postów
105
Dziewczyny jak to jest, zaraz po porodzie można taki na brzuch założyć? Gdzie się kupuje taki pas, co polecacie?
 
reklama
Ja swój kupiłam w aptece,cena ok 20zl. Powinno sie nosić po połogu,jak przestaniemy krwawić,ale u mnie sie nie sprawdził,bo chciałam szybko wrócić do formy i nosiłam zarówno w połogu,co wywołało większe krwawienie,a jak juz mi sie skończyć połóg to po nałożeniu pasa znowu krwawiłam,wiec go odstawiłam. Zostaje przy ćwiczeniach na brzuch:) a zreszta i tak u mnie wróciło juz wszystko do normy(3mce po porodzie):)
 
Nie polecam, pas poporodowy rozleniwia mięśnie i tym samym powrót do formy trwa dłużej. Na jakiś duży wypad, gdy chcesz ukryć brzuszek można, po połogu. Na co dzień nie warto.
 
Do góry