reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!!!!!!!

Dołączył(a)
30 Lipiec 2015
Postów
4
Witam mam bardzo poważny problem dzieci jak co roku pojechały do ojca na wakacje( jesteśmy po rozwodzie ) tydzień temu z nimi rozmawiałam przez tel nie umiały się doczekać aż wrócą do domu. Od tej rozmowy starsza córka zaczęła unikać rozmów ze mną nie wiedziałam dlaczego ale się w końcu dowiedziałam ojciec dzieci zaczął je nastawiać przeciwko mnie kazał im kłamać ze ja je biłam znecalam się i Bóg jeden wie co jeszcze. Podobno był z nimi u psychologa, dzieci mnie przez tydzień poprostu znienawidzily wiem ze to jest jego odegrania się na mnie za podwyższenie alimentów. Co mam zrobić czy naprawdę może pozbawić mnie władzy rodzicielskiej ? Jestem dobra matka bardzo dbam o dzieci ale boję się że te kłamstwa mogą mnie pogrążyć
 
reklama
sama idz z nimi do psychologa on ma takie podejscie ze wyciągnie od dzieci prawde,zbierz po wakacjach opinię ze szkoly czy przedszkola. ja ojca dziecka pozbawiłam praw i wcale to nie jest takie trudne...po za tym jak on wystąpi o pozbawienie praw to będziesz miała wizyte kuratora sądowego a i on przeprowadza wywiad na Twoj temat w srodowisku sąsiedzkim itp
wiec głowa do góry
 
On niby był z nimi u psychologa i opinia nie jest na moja korzyść bo dzieci naklamaly niestety ale jeśli kurator zrobi wywiad u sąsiadów to wiem ze będzie pozytywny bo sąsiedzi widzieli jak bardzo się staram żeby zapewnić im normalne życie. Co do opinii z przedszkola to podobno napisali ze nie dawałam sobie rady co jest nie prawda. Naprawdę bardzo się boje bo one nawet nie chcą się ze mną widzieć. Nowa partnerka mojego byłego męża jest nauczycielka i wie jak manipulować dziećmi.
 
nie rozkladaj sprawy na drobne, zalatw prawnika, mozna znalezc darmowego, w opiece spolecznej sa takie spotkania z adwokatem, niech on przejmie sprawe, wtedy bedziesz spokojniejsza
 
Do góry