reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady !

Dołączył(a)
26 Styczeń 2015
Postów
3
Witam dziewczyny , bardzo proszę o pomoc z waszej strony może ktoś był w podobnej sytuacji . A wiec zaczne od tego że od dłuższego czasu staramy się z męzem o dzidziusia . w moim przypadku były problemy z owulacją , po 3 miesiącach zazywania tabletek na wywołanie jej czyli 8.01.2015 była wizyta u ginekologa , lekarz stwierdził że sa duże szanse na dzidziusia i zalecił jeszcze na 3 miesiące tabletki . dodam że okres mam bardzo regularny miesiaczka powinna wystąpić 18.01.2015 ale się nie pojawiła i nie było zadnych oznak żeby miała nadejść , w dniu 22.01 zrobiłam 1 test wynik wyszedł negatywny , dzisiaj jest 26.01 miesiączki dalej nie ma , kolejny test wykonany i znowu wynik negatywny . dziewczyny może ktoś był w takiej sytuacji czy faktycznie mogę być w ciąży a test jeszcze nie wykrywa ?
 
reklama
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - pójdź do laboratorium i zrób badanie z krwi (betaHCG).

Na pewno nie pojawił się choć cień kreski?
Czy wiesz kiedy dokładnie miałaś owulację?

Mimo wszystko tydzień po spodziewanej @ test już powinien wykryć ciążę.
 
no niestety na teście nic nie było widać , u ginekologa byłam 8.01 i wtedy stwierdził że widać pęcherzyki czyli owulacja była kilka dni później . Od kąd staramy się o dzidziusia (czyli ok.1,5roku) to pierwszy raz mam taki długi cykl
 
A robiłaś test rano z pierwszego porannego moczu? Jest to ważne ze względu na stężenie HCG, które początkowo jest małe, a po nocy występuje jego "kumulacja"
Początkowo przy niewielkim stężeniu HCG testy mogą wychodzić negatywne - w zależności od ich czułości.
 
Do góry