reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z jedzeniem.

zbuntowana

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2014
Postów
105
Mam 20 lat i jest to moja pierwsza ciąża.
Słyszałam że kobiety miewają mdłości na początku lecz nie spodziewałam się czegoś takiego.
Mianowice mdłości występują u mnie przez cały Boży dzień (bez popijania pepsi nie dałabym rady niczego zjeść). Do tego dochodzi kompletny brak apetytu, w ciągu dnia nie mogę nic w siebie wcisnąć chyba że są to owoce, zaś w nocy budzę się z głodu i podjadam co mam pod ręką. Starałam się nie obżerać w nocy aby przeczekać i zjeść coś rano normalnego.. ale nie zawsze to wychodzi.
Momentami pobolewa mnie żołądek- tak jakby miał dość. Aha, i czego bym się nie napiła mam zgagę.

A więc;
1.Czy to jest normalne i któraś z was tak miała?
2.Znacie jakieś sposoby aby przeciwdziałać temu, spróbować to załagodzić? Chociaż tą zgagę domowymi sposobami?

Dodam iż jestem w 7 tyg.
 
reklama
u mnie mdłości były prawie 24 godziny na dobę najlepszym sposobem jest jeść często nawet co godzinę choć jedną kanapkę, żołądek boli bo nie normalnego posiłku i w nocy za ciężko pracuje co może także wywoływać zgagę (podobno dobre są migdały)a zamiast pic ciągle pepsi spróbuj wodę, słabą słodzoną herbatę z cytryną, albo wodę z miodem
 
Dziękuję za odpowiedzi :) Trochę mnie uspokoiłyście.
bojąca- wodę tez próbowałam pić ale efekt był ten sam- straszne mdłości.
 
Mdłości nie miałam przez całą ciążę, taki ciężki przypadek. Ale za to zgage okrutną na samej końcówce. Migdały serio pomagają i spanie niemal na siedząco.
Pozdrawiam
 
Do góry