reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatny prezent dla noworodka?

agatula

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Październik 2014
Postów
45
Miasto
Zielona Góra
Witajcie Mamuśki. Jaki przydatny prezent kupić dla noworodka? Jakie dostały Wasze dzieci? Nie chcę kupić jak większość pampersów czy czegoś do ubrania. Pomóżcie;-)
 
reklama
Moje dostało pieluchy, kremy do pielęgnacji i do kąpieli.
Moja przyjaciółka po prostu się mnie zapytała czego potrzebuję :) Akurat brakowało mi kosmetyków.

Jeśli chodzi o fajny prezent myślę że zabawka z melodyjką będzie fajnym pomysłem. Moje bejbi ma 11 dni a bardzo lubi słuchać. Odwraca to jego uwagę :) Nawet nie wiedziałam że taka zabaweczka okaże się taka przydatna :)
 
Ramka z glina przeznaczoną na odcisk stopy lub rączki, ja cieszyłam się z kolei najbardziej z albumu w którym można pisać i wklejać zdjęcia. Dostałam go z wypełniona pierwszą stroną pt "narodziny". Jest też taka zabawka która gra fajne kołysanki a do tego ma funkcję projektora.
 
No jak ma być przydatny to pampersy :-D Nic nie wymyślisz :-D Ale może zapytać mamę dziecka, czy czegoś nie potrzebuje? Bo tak bez konsultacji to może być ciężko (np. kupimy coś co dziecko uczula, albo czego mama nie zamierza używać).
 
reklama
Samych pampersów może nie, ale torcik z pampersów, to ładny i ciekawy prezent. U Basmar-pabianice można zamawiać wiele ładnych wzorów.
 
Do góry