reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pytanie o post

Dołączył(a)
28 Lipiec 2014
Postów
8
Miasto
Rogoznik, Katowice, Poland, Poland
proszę o informację, czy mój post w temacie https://www.babyboom.pl/forum/przetestowane-przez-bb-mamy-f520/opinie-dove-purely-pampering-magnolia-i-pistacja-72099/#post10880757 został dodany pod nickiem Angelika Nowak? dodawałam recenzję produktów, ale nie widzę mojego postu, już minęło tyle czasu od wczoraj i nic :( chciałam się podzielić wrażeniami z testowania Dove z kremem pistacjowym i magnolią...może coś robię źle? pisało jednak, że mój post czeka na moderację, więc mam nadzieję, że się pojawi
 
reklama
Twój post został prawdopodobnien potraktowany jako reklama/kryptoreklama dlatego nie został upubliczniony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry