reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozejście macicy po cc

jopal

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Lipiec 2011
Postów
1 721
Miasto
kujawsko - pomorskie
Witam
Ponieważ jestem w trzeciej ciąży po 2 wcześniejszych CC nurtuje mnie problem rozejścia się macicy w ciąży. Chciałabym aby wypowiedziały się mamy, którym się to przytrafiło. Generalnie póki co u mnie nic się nie dzieje szczególnego, lekarz też nie bardzo zwraca uwagę ale nie chciałabym niczego przegapić. Interesuje mnie, jakie były objawy, na co powinnam zwracać szczególną uwagę,, czy podczas rutynowego usg da się wypatrzyć, że coś się dzieje itp, itd.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, które będą dla mnie niezwykle cenne.
 
reklama
Jopal bardzo miło Cię widzieć, a w sumie to czytać:) Nie wiem czy mnie kojarzysz, ale byłyśmy razem na czerwcówkach:) Gratuluję Kruszynki w brzuszku:)

Wracając do tematu to mi się rozeszła macica. Marcel urodził się 24 kwietnia w 33 tc. Objawem był silny ból w podbrzuszu tak z boku i takie jakby napieranie na spojenie łonowe. Ogólnie to bardzo ciężko było chodzić, poruszałam się jakbym miała 100 lat...Da się bliznę sprawdzić na usg, ale trzeba mieć pełen pęcherz moczowy:)
 
Witaj Paulinka kojarzę Cie oczywiście :-) Póki co nic się u mnie nie dzieje troszkę z prawej strony czasem pobolewa i w nocy mam koszmary, że coś mi się dzieje :-) Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, lekarz na razie nic nie mówi. A jak u Ciebie Marcelek w końcu jest wczesniakiem, a no i Ty chyba byłaś po jednej cesarce, ja jestem po dwóch, to będzie trzecia. Pełen pęcherz to mam zawsze:-), bo do lekarza jadę 40 minut hehe:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry