reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ruchy dziecka 23tc

Dołączył(a)
27 Sierpień 2014
Postów
1
Hej, mam pytanie dotyczace ruchów dziecka. Jak odczuwałyście je w 23tc? Czy to były po prostu kopniaki czy wiercenie sie? Czy były częste ? Moja córeczka jest mało aktywna i zaczynam panikować ;/
 
reklama
Nie martw się tym, że jest mało aktywna, najważniejsze, że ją czujesz. Zapraszamy na grudniówki tam nie raz był poruszany temat ruchów dzieciaczków. Wszystko zależy od tego jak dziecko, ułożone, która to ciążą itp. Ja np: mam łożysko na przedniej ścianie macicy przez co działa jak amortyzator i chociaż to moja 3 ciąża to ledwo co czuję ruchy . W dzień jestem zalatana to nawet nie mam czasu pomyśleć ale wieczorem dzieciątko stuknie raz czy dwa i już jestem spokojna
 
Bez paniki:) ja pierwszą dzidzię poczulam ok 20 tyg :) a druga juz od 14 choc aktywny to był dopiero ok 22 czasem też zastanawiałam się czy wszystko ok ugniatałam brzuch żeby sie poruszłył bo bałam sie że się cos stało :) rusza się więc jest dobrze :) każda z nas inaczej odczówa i tak jak koleżanka wyżej napisała od wielu czynników to zależy:)
 
Do góry