reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen 7 tyg niemowlaka

Dołączył(a)
24 Listopad 2014
Postów
4
Miasto
Szczecin
Witam. Jestem mamą 7 tyg córeczki, mam pytanie czy to normalne, że dzidzia nie budzi mi się w nocy na karmienie?Karmie mlekiem modyfikowanym Bebilonem Pepti(skaza białkowa u małej). Słysze w nocy jak po paru godzinach 4-5 mała mlaska ,ssie paluszki-zachowuje się jakby była głodna ale śpi dalej, po ok 8 h sama ją wybudzam i podaje jedzonko. Na wadze przybiera dobrze, urodzona w terminie. Nie jestem doświadczoną mamą to mój pierwszy kontakt z dzieckiem. Prosze o wasze wypowiedzi w tym wzgledzie.
 
reklama
Jezeli dziecko dobrze przybiera na wadze nie nalezy go wybudzac. Moj synek ma 12 tyg i przesypia ciagiem 9-10 godzin. Po miesiacu przesypial 6-7 i ten czas stopniowo sie wydluzal.
Tylko sie cieszyc ze rodzice moga sie wyspac ;)
 
Moja córeczka po ukończeniu 2 tygodnia przesypiała 9 godzin ciągiem. Jeśli dziecko nie ma problemu z przybieraniem na wadze nie musisz budzić Malutkiej :) Śpijcie smacznie :) U nas po 5 miesiącu jak zaczęły iść ząbki wszystko się zmieniło czego Ci nie życzę, więc korzystaj póki możesz :)
 
moja córcia w ogóle od urodzenia się nie budziła na nocne karmienie, sama ją wybudzałam pierwsze 8 tygodni a potem dałam jej spokój i przesypiała ciągiem 8-9 godzin:tak:
 
Cześć,
A ja mam pytanie do osób które wcześniej udzieliły odpowiedzi.
Czy przesypianie nocy u was wiąże się z karmieniem butelką?
Czy też przy karmieniu naturalnym dzidzia przesypia wam noc?
 
Witam, dzięki dziewczyny za odzew:)piszecie żeby nie budzić Małej ale jak śpi mi od 20 do 6 rano i nie budzi się to już mam stracha i sama wybudzam na jedzonko. Troche się boje. Dzisiaj szczepienie mamy więc porozmawiam jeszcze z lekarką. Mam nadzieje, że taki urok mojego brzdąca. :)
 
Witaj, moja córka jutro kończy trzy tygodnie. Karmie ją tylko swoim mlekiem, pierwszą noc mi przespała (23-6) w piątej dobie. Następne kilka dni tylko raz budziła się na szybkie jedzonko, a potem do 9 śpimy. Wczoraj i dziś znów cała noc przespana. Tylko, ja nie karmię jej piersią, a ściągam wieczorem na trzy karmienia.Więc nie tylko na MM dziecko przesypia noce. :)
 
reklama
Cześć dziewczyny mój synal również przesypia nocki a jest tylko na cycu. Pediatra nie kazała wybudzać też się o to martwiłam.
Jesteśmy tak zwyczajnie szczęściarami :-)
 
reklama
Do góry